Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak byłem nastolatkiem i widziałem luksusowe auto to mówiłem sobie, że kiedyś też będę takie miał. Teraz mam prawie 30 lat i widząc np. na youtube wszystkich tych influencerów z własnymi firmami, luksusowymi autami i domami to to samo sobie wmawiam "kiedyś też tak będę mieć". Wiecie czemu? Bo przyznanie przed samym sobą, że pracuje po to żeby tylko przeżyć, opłacić rachunki i jechać raz na rok do Turcji na wakacje jest nie do przełknięcia xD Czaicie to? Moglibyście mieszkać w najlepszych wieżowcach Nowego Jorku, ścigać się z biznesmenami swoim Porsche, cumować swój jacht w St Tropez, chodzić na najlepsze bankiety i latać swoim prywatnym odrzutowcem ale TO NIGDY się nie wydarzy mimo, że tak ciężko pracujecie w swoim januszexie. Niektorzy robią na 2 zmiany, połowe życia poświęcają na naukę, stosują rady najlepszych coachów, wstają z samego rana, chodzą na języki a i tak nigdy tego nie doświadczą. Co najwyżej będą zarabiać powyżej polskiej przeciętnej i tyle. Co za absurd
.
#rozwojosobisty #coaching #wygryw #przegryw #bogactwo #sukces #rozwojosobistyznormikami #produktywnosc #dzialanie #praca #depresja #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63963a457a12ddf16483e909
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pamiętam jak byłem nastolatkiem i w...

źródło: comment_1670795049AtlgBfC2ZFurW26mzP6otl.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Na tym polega smutek naszych czasów. Cale życie większość ludzi liże cukierka przez papierek, ogląda swoje marzenia przez szybę. Kiedyś człowiek nawet nie wiedział jak piękne może być życie, bo znał ludzi, którzy mieli tak samo jak on. Teraz ludzie się naoglądają zewsząd przepychu, luksusu, piękna i cierpią, bo wiedza, ze te wszystkie cudowności i złota na świecie są tylko dla nielicznych i jedyna możliwością, aby doświadczać w pełni życia
@localoca: A teraz jedź do Azji lub Afryki i przekonaj się jak żyją inni. 4 miliardy ludzi na tej planecie nigdy nie doświadczy Twoich luksusów. Nawet jak będziesz całe życie u matki w piwnicy przed komputerem wciąż będziesz miał lepiej, niż połowa ludzi. Może kiedyś zrozumiesz, że świat nigdy nie był jednowymiarowy i sprawiedliwy dla wszystkich.
Moglibyście mieszkać w najlepszych wieżowcach Nowego Jorku, ścigać się z biznesmenami swoim Porsche, cumować swój jacht w St Tropez, chodzić na najlepsze bankiety i latać swoim prywatnym odrzutowcem


@AnonimoweMirkoWyznania: Twoim błędem jest zakładanie, że skoro teraz jesteś nieszczęśliwy to te rzeczy by cię uszczęśliwiły.

I nie, nie mówię, że "pieniądze szczęścia nie dają", bo dają, ale są raczej tylko dodatkiem (Musk czy Bezos dalej prowadzący firmy mimo posiadania kasy jak lodu,
Bo przyznanie przed samym sobą, że pracuje po to żeby tylko przeżyć, opłacić rachunki i jechać raz na rok do Turcji na wakacje jest nie do przełknięcia


@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie dlatego ludzie piją alko, biorą dragi, rypią się z kim popadnie, aby zapomnieć o #!$%@? w ich życiu.

Jednocześnie też po to są te instagryamny i influecery aby napędzać ten kołowrotek. Taki Opek oszukuje się wierząc że kiedyś osiągnie to samo jak