Wpis z mikrobloga

@MORTAL_KOMBAT: ehh co on #!$%@? w tym MU i Realu, reprze. Geniusz. Ignoranci zaraz wyleca z Messim, bo nic dobrego nie mozna o Christiano powiedzieć od razu musi być Messi to albo tamto. Spadajacy lisc trafil do badan naukowych i Ronaldo byl fenomenem jak i brazylijski Il Fenomeno. Kibicuje Haalandowi i Mbappe zeby pokazali duzo magii, ale porownujac ich do Ronaldo i Messiego w podobnym wieku to sa tylko wyrobnikami xD.
@derbonobo: Top 2 bo rozstrzygniecie kto lepszy zostawilem xD nie ze drugi hehe. Dla mnie jego spektrum umiejetnosci i przydatnosc dla druzyny przez przekroj kariery pokazuje kto byl najlepszy. Ale czy bedac fanem Realu jestem obiektywny? Moze jako hejter MU od zawsze bardziej a to co tam robił chyba kazdy zapomniał. Na pewno tytan pracy i przyklad dla kazdego pilkarza. Czy Messi jest takim przykladem? O tym raczej sie nie slyszy.
Tym turniejem ich era sie konczy tak na dobrą sprawę i nie ma godnych nastepcow na wyciagniecie reki


@Atomus: No przecież nawet w tym komentarzu wymieniłeś właśnie dwóch - Haaland i Mbappe. Przecież oni liczbami na ten moment są dużo lepsi niż Ronaldo i Messi w ich wieku. A Mbappe ma już na koncie Mistrzostwo Świata i kto wie, czy nie idzie właśnie po drugie i koronę króla strzelców MŚ

Jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MORTAL_KOMBAT: Euro 2004 było ponad 18 lat temu, a mam wrażenie jakby max 5. Ronaldo wchodził dopiero do światowej piłki, o Messim słyszano jako wielkim młodym talencie, Ronaldinho błyszczał wtedy w lidze hiszpańskiej jako ledwie 24-latek...