Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? sluchalem dzis wywiadu z Ebim Smolarkiem i on tam powiedzial, ze pierwszy trening z Smuda jaki mial to kazal grac w dziadka na calym boisku z 3 zawodnikami goniacymi za pilka, no wyobrazcie sobie jakie to jest bezsensu xDDDDDDD Ku*wa polska mysl szkoleniowa, ciekawe co Michniewicz glupiego wymyslil xDDDDD
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 41
  • Odpowiedz
@Atomus: Alez ja nie wymagam by z nich zrobic Francji czy Anglii ale wymagam by pilkarze #!$%@? na boisku, a ktos musi im to chyba zaszczepic. A na pewno nie grubas, ktory tylko umniejsza naszym zawodnikom.
  • Odpowiedz
@Braand: widziales mecz z Francją? to tez trenowal Michniewicz. Z Argentyną zjadła ich presja wyniku. Graliśmy startująć z korzystny. Fakt nie była to super strategia gdyby Arabia jebla na 1:0 ale to juz inna kwestia. Jak dla mnie zostaje do zimy jak najlepsza opcja i myslmy. Przyjmujmy CV ok? Czy chcesz go teraz glupio #!$%@? dla zasady, mimo ze awansowal z grupy na mundialu? Ja bym jednal mial plan B i
  • Odpowiedz
@Atomus: "Ludzie, jedna rzecz. Myślicie, że jest trener, który w trzy dni nauczy kogoś albo oduczy grać w piłkę. Nie ma takiej możliwości." No tak, klamalem.
  • Odpowiedz
@Atomus: Francja na ten mecz wyszla z nastawieniem wygrac i sie nie zmeczyc. Jak by Francja musiala nam #!$%@? 6 bramek to by to zrobili. Przeciez to tak latwo zauwazyc jak oni grali na zasadzie, dajcie im pilke niech sie podpala, a my szybka kontra i cyk brameczka.
  • Odpowiedz
@Braand: no i odnosnie czego to bylo? Czy to bylo cisniecie po skillach konkretnego pilkarza? Czy po prostu cytat ktory sie klepie caly czas bez kontekstu? Bo chyba wazne jest o co to chodzilo bo jak sie odnosilo do tego czy jutro bedziemy grac jak Francja czy Brazylia to chyba nie minal sie z prawdą xD I to co powiedzial tez dziala w dwie strony jak ktos zarzuca ze ktos #!$%@?
  • Odpowiedz
@Atomus: No wlasnie takiego Ziela troche popsul swoja taktyka. Zielu czesciej pilke w 3 pierwszych meczach widzial jak leci nad glowa niz ja mial przy nodze xD... Dzieki za dyskusje, przynajmniej nie nudzilem sie ale czas isc spac. Dobranoc Mirku i oby kolejnym razem omawialismy zwyciestwo naszych pilkarzy i dlaczego tylko 3 0, czego zycze Tobie i sobie :)
  • Odpowiedz
Bo to jest zalosne, ze taki Lewy czy Zielinski czy Szczesny przyjezdzaja na zgrupowanie i maja sluchac takiego Michniewicza


@Braand: Modrić z Perisiciem przyjeżdżają na kadrę, słuchają chłopa który trenował Slaven Belupo w lidze Chorwackiej i Al Hilal w Saudyjskiej i żyją.

"Myślicie, że jest trener, który w trzy dni nauczy kogoś albo oduczy grać w piłkę"


To sama prawda, dałbyś Michniewiczowi Lovrena, Gvardiola i Brozovicia w miejsce Glika, Kiwiora i
  • Odpowiedz
@Atomus: Słaby trener wcześniej Legii czy reprezentacji U21, trzyma się utartych schematów, wycofany i przekłada to teraz na pierwszą reprezentację. Uważam, że to dobry trener- na ekstraklasę, bo to jego poziom, ale nic więcej.
  • Odpowiedz
Kalstroma i dzięki przebłyskowi Zielińskiego. I nie jesteśmy żadnym top 16 świata xD, tylko co najwyżej turnieju


@StarySer: ciekawe z iloma drużynami, które nie wyszły z grupy wygralibyśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Atomus: "ułożył grę ze Szwecją" xd
Wyszliśmy z grupy, bo Argentyna nie chciała, żeby Meksyk wyszedł.
Graliśmy ohydnie i się po prostu udało, to nie była żadna super strategia.
  • Odpowiedz
@Atomus z grupy wyszliśmy tylko dzięki litości Argentyny i najsłabszej reprezentacji Meksyku od lat. Na każdy mecz wychodziliśmy obsrani, ale to w sumie nic dziwnego jeśli trener wprost mówi, że ma słabych piłkarzy i powtarza to kilkakrotnie xD I nie, nie są to wycięte z kontekstu zdania jak sugerujesz. Z Francją nasza gra wyglądała lepiej, bo piłkarze nie posłuchali Michniewicza i zagrali wg siebie xD Polecam dodatkowo obejrzeć odprawę przed meczem z
  • Odpowiedz
@Atomus ale odpłynąłeś. Wyjście z grupy uratował nam Szczęsny i Argentyna która nie chciała nam już strzelać więcej goli XD
Nie wiem co ty za mundial oglądałeś ale repra grała gorszy paździerz niż za Brzęczka. Wstyd było to oglądać
  • Odpowiedz