Wpis z mikrobloga

@Braand: Skad jest ten nieuzasadniony hejt na Michniewicza, na ktorego nagle wszystkie grzechy polskiej pilki idą i robi sie zniego Janusza?!?! Ludzie kochani to jest poziom lub dwa wyzej od Brzęczka. Kadrę dostał za 5 dwunasta i od razu miał hejt. To co na Souse leciało i na PZPN od razu leciało na niego a chłop jednak ułozył grę ze z tą Szwecją wyszliśmy, w lidze narodów sie utrzymaliśmy i wyszlismy
@Atomus: W kazdej druzynie ktora prowadzil to odchodzil z niej w zlej atmosferze. Kazde pytanie dziennikarza przyjmuje za atak, nie wazne jakie by one nie bylo. Wprowadza zla mentalnosc, z gory skazuje naszych pilkarzy jako tych gorszych i slabszych. Tymczasem selekcjoner Maroka objal kadre w tym samym czasie co Michniewicz i majac podobna kadre do naszych pilkarzy gra w 1/2...
@Braand: mocno lyknales interpretacje dziennikarzy co do tego ze przyjmuje naszych pilkarzy jako gorszych, chwytano sie wszystkiego byle mu #!$%@?. Zazwyczaj jak opuszczasz druzyne to nie ma super atmosfery, ale liczy sie co zrobil. Bylo mistrzostwo z Zaglebiem i mistzrostwo z Legią tak?! Czy to tez pomijasz? Bo wazniejsza jest zła atmosfera wg dziennikarzy? Podpadł im bo pojechal jednemu czy drugiemu i teraz chcą mu #!$%@?ć na to wygląda. Przekonaj mnie
@StarySer: przez blad wladowalismy bramke ale moglismy tez zagrac #!$%@? i przegrac. Ktos jednak tym wszystkim zawiadywal i wyszlo. Cały czas jest narracja ze jak cokolwiek sie udalo to jest fart albo dzieki pilkarzom, a jak cos sie #!$%@? to Michniewicz winny. Wam po prostu #!$%@? :D Bierzmy jutro Capello czy X trenera jestem za, ale ten wsciek macicy na Czesława jest chory xD Ogarnijcie sie troche.
@Braand: no to slucham ekspercie kogo bierzesz na już? Jak dla mnie lepsze opcji jak Michniewicz nie ma i slucham kogo bierzemy? Znowu z dupy jakiegos zagranicznego zeby tylko był zagraniczny i wyjdzie Boniek albo inna #!$%@? i powie że trener Top jak Morawiecki bedzie sprzedawał śnieg eskimosom? Bierzmy Hiddinka i sciepa narodowa, ale u nas to jest jakis wsciek. Przed chwila zatrudniano trenera Arabii, teraz nikt nie chce o nim
@Atomus Ludzie są #!$%@?, bo #!$%@? chłop nigdy nie powinien dostać tej reprezentacji, a teraz #!$%@? będzie grzał stołek do kolejnej imprezy i marnował najlepsze pokolenie piłkarzy, BO ŁUN ZROBIŁ NAJWIEKSZY SUGDZES ŁOT 150 LOT, masz się cieszyć polaku, z wygranej nad drużyną o wartości połowy Zielińskiego i że przegraliśmy tylko dwoma golami z Francją i Argentyną.
Szkoda że to wyjście z grupy, to bardziej pomimo niego, niż dzięki niemu.
Bielsa, Awram Grant, Joachim Löw, Jürgen Klinsmann trzeba szukac selekcjonerow, ktorzy beda wladac nad szatnia i beda mieli szacunek pilkarzy. Bo to jest zalosne, ze taki Lewy czy Zielinski czy Szczesny przyjezdzaja na zgrupowanie i maja sluchac takiego Michniewicza czy Brzeczka, ktorzy wielka pilke widzieli tylko w TV...
@Braand: Z tym Papszunem to żartujesz chyba. Trener klubowy to nie reprezentacja i minimum to prowadzenie mlodziezowek. Papszun zreszta w takie gowno nie wdepnie bo reprezentacja jest dla tych co juz nabili doswiadczenia i osiagniec ale niekoniecznie moga przebierac w klubach. Jak dla mnie z tego co wymieniles to opcje wyraznie gorsze od tego co proponuje Michniewicz. Tylko odejmij ten caly cyrk jaki rozpetaly media wokol kadry. Wez gre, wez wyniki,
@StarySer: kogo z polskiego podworka kto moze gwaratnowac lepsze wyniki wezmiesz?! xD Kogos komu idzie w klubie? Reprezentacja to nie klub. W reprezentacji nie trenujesz tylko wybierasz i obierasz taktyke. Watpie czy taki wyrwany z klubu jak Brzeczek pare lat temu sie sprawdzi. Jak sa do wziecia realnie ci zagraniczni to bierzmy ich, jestem za.
@Braand: ale wiesz ze jeszcze grają piłkarze nie Michniewicz, na boisku nie biega 11 Michniewiczów gościu. Jakaś schizofrenia wogóle zapanowała. On może powiedzieć co ma być grane a potem po wyjściu na boisku ktos może sie spalić na boisku jak zalewski albo robic wystawki przeciwnikom jak Kiwior. On to też im kazał robić? #!$%@?ć akcje? Zejbać karnego?! xD Troche może pomyślmy jakie jest zadanie selekcjonera, bo on nie zamieni Polski w
@Braand: ale Michniewicz im nie wmawial tylko lyknales jak gabka jakis dziennikarski belkot i to całe szambo jakie zalało kadre typie bo Czesław podpadł jednemu czy drugiemu pismakowi. Mnie to #!$%@? czy on czy go wyjebujemy i znajdujemy kogos zza granicy, ale moze troche obiektywizmu co do sytuacji w jakie jestesmy :D. Od poczatku dziennikarze latali za kadra i michniewiczem by #!$%@? i popsuc atmosfere miedzy nim a pilkarzami.