Wpis z mikrobloga

Scenka rodzajowa z siłowni.
Ludzie sobie ćwiczą i jest fajnie dla nich do czasu gdy julka wpada na pomysł żeby położyć swojego iPhone zaraz przed stojakami z hantlami. Wiecie jak jest szereg hantli, lustro to ona na ziemi kładzie telefon. To czy ktoś na niego nadepnie to nie jest pytanie czy tylko kiedy i co się dalej stanie.

Wyobrażam sobie co by się stało gdybym na niego nadepnął. Darcie japy w języku polek, zaraz polka oskarżyła by mnie o gwałt, jakaś normiczyna podleciała by ją bronić, z siłowni wyniosła by mnie policja i jeszcze bym musiał odkupić.
Wyobrażam sobie co by się stało gdybym zwrócił jej uwagę że mogłaby nie kłaść tak telefonu bo szkoda telefonu.

dlaczego oddychasz w moim kierunku przegrywie, ratunku!!!!!!!!!!

I dalej scenariusz bez zmian.

Nikt ostatecznie nie zwrócił jej uwagi, wszyscy przeskakiwali koło tego telefonu jak baletnice. Nie wiem co się dalej stało bo poszedłem stamtąd w inne miejsce. Doszedłem do dwóch wniosków, bycie wyzywanym przez polkę od inceli za zwrócenie uwagi nie jest tego warte, bo ten telefon w razie czego i tak jakiś normik będzie odkupywał i jego zasoby to uszczupli więc to zawsze jakiś profit. Dwa że ona to chyba zrobiła celowo żeby zobaczyć jak 20 facetów tańczy chocholi taniec wokół jej telefonu, żeby wpadli w pułapkę i nadużyli swojego męskiego przywileju, żeby móc pokazać dominację obywatela premium. To błąd z mojej strony, może to przez takie drobne szczegóły polki stają się coraz bardziej bezkarne, konformizm jednak wygrał.

Picrel, julka taka sama jak tamta. Ps rzeczywistość wygląda dokładnie tak jak na instagramie.

#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #truestory #wychodzimyzprzegrywu #heheszki #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Pobierz o.....i - Scenka rodzajowa z siłowni. 
Ludzie sobie ćwiczą i jest fajnie dla nich do...
źródło: comment_1670697935MeLRaNXCxA7zua9YADFcJf.jpg
  • 7
@Kasahara: z ostatnim zdaniem zgadzam się w 300%. Praca z babami to koszmar, szukanie konfliktu na siłę, humorki, ciągła próba dominacji i pokazania "ja tu rządzę" nawet jak robicie na identycznym stanowisku xD, i tu zwykłe pokazanie jaj nie wystarczy bo one będą tak cały czas włazić na głowę, nawet moje "normalne" koleżanki mówią, że z facetami o wiele lepiej sie pracuje. Tymczasem faceci gdy przeniosłem sie do męskiego teamu: #!$%@?