Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi powie, że to jest fejk i że to nie jest jeden z największych liderów partii opozycjnej xD
Jednak konserwatyzm to poważne zaburzenie.
Nikt nie ma obowiązku być mięsem armatnim ani walczyć za niespełnione ambicje polityków którzy będą pierwsi do ucieczki a tym bardziej za kraj z gówna i kartonu z szalejącą inflacją i bez przyszłości.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazprawakow #polityka #bekazpodludzi #polska
Pobierz Filippa - Niech ktoś mi powie, że to jest fejk i że to nie jest jeden z największych ...
źródło: comment_1670685479Re4uUGEUEVYf2uxSxGelEc.jpg
  • 15
@stjimmy nie? A skąd w takim razie typowe przekonanie wśród mężczyzn 50 plus, że obowiązkowa służba wojskowa to mus bo inaczej jesteś płaczącą #!$%@?ą? A no i posłanka żukowska to czysta oportunistka, przecież non stop jest krytykowana wśród własnego środowiska więc o czym ty mówisz?
Ja też mam lewicowe poglądy a za służbą nie jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Filippa: tyle że to samo wczoraj Żukowska i spółka też produkowali że kto nie idzie ten #!$%@? i Juleczka dojedzie rowerem do jednostki za chłopa #pdk i nikt nie odciął się od Żukowskiej z Lewicy ( chyba że anony z mlodziezowek uznajemy za rządzących partia). Do tego cała Lewica poparła ta ustawę, bez propozycji poprawek. Nikt nie odciął się od Żukowskiej właśnie dlatego >
Pobierz stjimmy - @Filippa: tyle że to samo wczoraj Żukowska i spółka też produkowali że kto ...
źródło: comment_16706860856rIRgfFqbldr425QtR6vql.jpg
@stjimmy @Dawul Ale co to ma do rzeczy jeśli jest jednocześnie w #!$%@? krytykowana wśród swoich własnych środowisk? Na wykopie macie miliony przegrywów i prawaków ktorzy pisali w dniu wybuchu wojny ze by pierwsi szli na front i ze faceci mają nie być pipkami a teraz wielki płacz
@Filippa: no, tyle ma do rzeczy, że nie ma tych Twoich mitycznych konserwatywnych pogladow, a jednak jest za obowiązkowymi ćwiczeniami wojskowymi.

Na wykopie macie miliony przegrywów i prawaków ktorzy pisali w dniu wybuchu wojny ze by pierwsi szli na front i ze faceci mają nie być piokami a teraz wielki płacz


A co to ma do rzeczy, że osoby o różnych poglądach, nie tylko KONSERWATYWNYCH popierają obowiązkowe ćwiczenia wojskowe?
@Dawul nie zmienia to faktu, że głównie takie poglądy jeszcze te paręnaście lat temu można było zobaczyć głównie wśród ludzi 40-60, wychowanych w prlu, bardzo konserwatywnych.
Teraz nieco bardziej się to oczywiście rozmywa