Wpis z mikrobloga

@igrek97: Prawda jest taka, że targanie za włosy przez dziecko niemal wcale nie boli, więc o ile nie rusza jej to psychologicznie to może to zignorować kompletnie.
@MlodyWilk ale reakcja solenizantki prawidłowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyobraźcie sobie, że są rodzice co by ją za to skarcili i młoda musiałabym tłamsic w sobie złość do tego uczyłaby się bycia frajerem. A tak mam nadzieję, że rodzice jej nie skarcili. I młoda od małego uczy się rozstawiac towarzystwo
Jesteś rodzicem i uważasz, że dzieci są bezkształtną masą, która kompletnie nie myśli i jest niczego nieświadoma?


@Nemayu: jestem rodzicem i wtf? Na pewno do mnie chciałeś to napisać?

jak u nastoletniej #!$%@? która zrobiła coś komuś na złość


@anas_lex: ale nie ma nastu lat...

nie robi nikomu na złość specjalnie?


@Czlowiek_Finn_i_pies_Jake: co to znaczy na złość specjalnie? Może po prostu dmuchanie na świeczkę na torcie jest atrakcyjne, a
@abyssos666: przeczytaj mój drugi komentarz. A dokument fajny, ale nie widzialem bo nie podałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jubilatka ma coś z głową nie tak. Ogromny poziom agresji.


@Vampurr: też na to zwrocilem uwagę. A jeszcze bardziej reakcje wykopków ktorzy tylko tę po lewej wyzywają. Obstawiam, że większa część komentujących stała po stronie "przesladowanych" i dlatego tak reagują na zaczepiającą.
Moim wszystko, bardziej niż jubilatkę,
@Vampurr: Dziecko robi drugiemu na złość i śmieje mu się w twarz z dumą. Jakiej reakcji oczekujesz? Żadnej? Poskarżenia się rodzicom? Popłakania się? Ja z perspektywy takiego dziecka nie widzę innych opcji.
Może ma zwrócić uwagę albo coś powiedzieć? xD gówniarz ją wyśmieje jeszcze bardziej.

Ogromny poziom agresji.

Ogromny poziom złości, adekwatny do sytuacji. Nie wmawiaj problemów psychicznych tam, gdzie ich nie ma.
Coś z głową ma tylko ta po lewej.