Wpis z mikrobloga

Byłem sobie wczoraj na zakupach, nie kupuje takich rzeczy już od kilku lat ale jak zobaczyłem że 1,75l (xD super pojemność bulwo) napoju kosztuje 7,45 zł i to w Biedronce a nie Żabce czy na stacji benzynowej to się ostro zdziwiłem.
Przecież to jakaś abstrakcja, te napoje kosztowały 3,99-4,99zl i to z pełnym VAT.
Dziękujemy #nbp dziękujemy #pis za #!$%@? kraju xD
#biedronka #inflacja #gozpodarka
witam12 - Byłem sobie wczoraj na zakupach, nie kupuje takich rzeczy już od kilku lat ...

źródło: comment_1670660220jNCvEeRuyCVn2KYoosz3cI.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
Jakie tam #!$%@?, rząd po prostu dba o to żeby społeczeństwo ograniczyło spożycie napojów słodzonych ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@stayhydratedmydudes: I mięsa, serów, wędlin, jajek, innego nabiału, owoców, warzyw, pieczywa, słodyczy. A skoro obywatel spożycie ograniczył to srać tyle nie musi. Paczka srajtaśmy, którą w zeszłym roku kupowałem po 10zł teraz kosztuje prawie 18. Taka to 17% inflacja, gdzie towary pierwszej potrzeby zdrożały po 50-100%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@witam12: jak PiS doszedł do władzy to za 4.80 kupowałem w hipermarkecie 2szt. po 2.5L takiego napoju xD

Albo 4szt. x 2.5L za 7.99...
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta nie powinieneś pić soków jeśli dbasz o zdrowie. to pozbawione witamin i błonnika, pasteryzowane źródło pustych kalorii składających się z samych węgli i cukru.
jest to jednak dobry biznes robiony na ludziach, którym wydaje się, że jak kupią sobie soczek 100% NFC (z żelatyną xD) to będą lepsi od reszty.

trzeba jednak takim sokom przyznać, że jest to dobry wybór jeśli zależy nam wzmocnieniu naszego pragnienia i szybszym uzyskaniu próchnicy
  • Odpowiedz
zamiast kupić jedną butelkę bo akurat ma ochotę, to kupi zgrzewkę, bo akurat się opłaca


@moll: jak ktoś ma miejsce w domu to polecam zakupy wszystkiego hurtem na promocjach, tylko trzeba mieć silną wolę do tego, jeżeli kupujemy tak też produkty mniej zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi po latach się w miarę udało, mogę zapchać szafkę batonami i czipsami i nie zeżreć wszystkiego w tydzień

no
  • Odpowiedz
@witam12: Nie kupowałem pepsi czy coli już ponad 3 miesiące... 6,50zł ostatnio się płaciło za taką butelkę.. 7,45zł XD

Nigdy z kolei nie kupowałem tych gówno promocji na zasadzie kup "paletę" butelek pepsi a zapłacisz 4,50zł. Na co mi aż tyle.
  • Odpowiedz