Wpis z mikrobloga

@0x2137: Nie przyjacielu, to nie jest tak że nie będą. W razie "W", granice i dla nich są zamknięte. Jeszcze chwila i kompromis, gdzie i je wpiszą w ustawę. Wszyscy poróżnieni, nikt za sobą nie stanie. Jak tak dalej pójdzie to początek 2024 roku to będą istne żniwa jak w Mass Effect
@0x2137: Nie przyjacielu, to nie jest tak że nie będą. W razie "W", granice i dla nich są zamknięte. Jeszcze chwila i kompromis, gdzie i je wpiszą w ustawę. Wszyscy poróżnieni, nikt za sobą nie stanie. Jak tak dalej pójdzie to początek 2024 roku to będą istne żniwa jak w Mass Effect


@Clovek_Vyroba będzie dokładnie odwrotnie.

W razie wojny to właśnie tylko dla Juleczek granicę będą stały otworem, a cała Europa
@ziuaxa: Poprawka* @ziuaxa: Tylko kto pójdzie na te strajki? I kiedy? One? Gdy zbliży się stan wyjątkowy/wojenny czy wojna? Kto za nimi stanie? A ilu nas z chłopów zgłosi się z żalu by pacyfikować lub zatrzymywać pod granicą "Julki" z półmózgiem i niedowładem intelektualno-moralnym? Od paru lat nasi włodarze sprawdzają nasze granice i możliwości. Zobacz jak banda wykolejeńców i w sumie nieudaczników genialnie rozgrywa Polaków, takiej taktyki dziel i rządź
@0x2137: Taa, dałem najszybsze bo sił szukać nie miałem, toż to wklepałem nam znanych awanturników. Drugie poszukaj a sam zobaczysz. Bo mówię, jaja się skończyły już, taki temat nie idzie przerobić w żart. (jeśli mylę się, popraw mnie oczywiście, sprostuj bo może coś pomyliłem)