Wpis z mikrobloga

Wykonawca robót w mojej kamienicy wycenił wymianę powyższych elementów instalacji gazowej na niecałe 20 tys PLN . Zarządca wspólnoty bardzo naciskał żebyśmy wyrazili zgodę na wymianę w tej cenie i najlepiej już na zebraniu . Jest tu jakiś ekspert i wie czy to drogo czy tanio ? Mi to śmierdzi wyjebką #nieruchomosci #budownictwo #budowadomu #remontujzwykopem
Pobierz wacek901 - Wykonawca robót w mojej kamienicy wycenił wymianę powyższych elementów ins...
źródło: comment_1670549925TeXJ2OS9mh9CR22WGRm9Fd.jpg
  • 13
@wacek901: projekt, demontaż, montaż, spawanie, proby cisnieniowe, kierownik budowy... troche jest tych kosztownych czynników. W mojej klatce jeden pion 10 mieszkań okolo 17 tys. wyszło jakiś rok temu.
@samuray Sprawa jest bardziej skomplikowana beneficjentów szfindla jest 3 osoby -zarzadca -wykonawca -najwiekszy udziałowiec nieruchomości Największy udziałowiec ( pani z PiS ) miał w piwnicy prywatny piec który ogrzewał jej lokale . Ten piec uległ awarii i faktura 20 k miała pokryć wymianę instalacji wszystkim mieszkańcom oraz jej prywatnego kotła . Żeby jej lokale miały ciepło ktoś z gazowni warunkowo uruchomił niesprawny piec ( lokale pani radnej pis to restauracja i księgarnia