Wpis z mikrobloga

Voldemort wrócił.
I przyciągnął ponad 10 tys osób na nową platformę.
Hahah no bawi mnie to wszystko xd
Prawdopodobnie dadzą mu jakiś kontrakt. Tylko wadą tego portalu jest brak mozliwosci zastopowania i przewijania, nie wiadomo czy zapis mozna robic. Wardęga do niego dołącza na nową platformę. Ciekawie sie robi. Mają tyle kasy niech znajdą paru devów i zrobią własną platformę do strimowania i nagrywania filmów. To byłby gruby projekt.
#famemma #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak #wardega
  • 17
@Paprycek: sam wszedłem wtedy i już było 3k widzów, plus nigdzie tego nie ogłaszał dopiero po tym na twiterze i ig, nie chcę bawić się w pseudo psychologa jak ten NWASD, ale Nitro ma na tyle w sobie charyzmy że i tak gdzie nie pójdzie to ludzie pójdą za nim ;)
@textr: a skad to wiadomo? W ogole taka nieznana platforma i nagle zaczyna strimowac nowy uzytkownik i powstaje ponad 10tys kont, no w szoku sa zapewne. Nie wierze, ze tam rozmowy sie jakies nie odbeda.
@adammmmm: tez tak uwazam.. to jest love hate relationship. Ludzie go lubia jak jest fajny, nienawidza jak przegina ale i tak przyciaga soba ogladanie go. No i tez uzaleznil wiele osob czy dzieciakow od siebie. Z yt tez nie zniknie bo beda robic shoty i ciagle ludzie beda mogli ogladac. Na yt pewnie robil co jakis czas strimy u Jasia jakos gosc i moze tak podtrzyma hype do momentu az wywalczy
@adammmmm: ja tez live-y wlaczam w trakcie pracy lub po miedzy filmami/serialami czy jak gotuje i nie musze patrzec na ekran non stop i sie skupiac jak w przypadku serialu czy filmu.
Ale ja ze strimerow ogladam jedynie Frania, Dubiela, Wardege, Zyniaka, Takefuna, Kasix i Meduze czasem xd
@corryand Kilka lat temu ktos rozpisywal jak wyglada wlasna platforma do strimowania i jakie sa koszty utrzymania. To sie liczy w 100tys zl miesiecznie.
@Kot89: no ale to chyba jak juz masz wiele osob jak twitch i potrzebujesz utrzymywac cala infrastukture, serwery itd ale zaczynajac od malej skali i od razu znajdujac inwesterow czy reklamodawcow i rozwijajac sie wraz z przychodzeniem ludzi koszty by rosly ale pewnie w poczatkowych okresach nie sa to kwoty rzedu setek tys na mies
@Happybart: nie nie, ja mowie, ze zamiast twitcha oplacaloby mu sie te gry strimowac na kicku albo tak jak to robi dotychczas ze strimuje na 2 naraz to pewnie bedzie puszczal twitcha i kicka w tym samym czasie