Wpis z mikrobloga

Z racji, że wielu z Was jest na tagu od dosyć niedawna, chciałem Wam przypomnieć kilka archiwalnych tekstów z mojego bloga. Ten jest jednym z moich ulubionych. Jedyna rzecz, która uległa zmianie, to dostępność strony z opiniami, o której pisałem w tekście. Już działa!

Jak założyć audiofilską firmę? Studium przypadku Harmonix

Obrazek voodoo zestawu dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tonskladowy - najbardziej odjechane akcesoria #audiovoodoo
Roszp - Z racji, że wielu z Was jest na tagu od dosyć niedawna, chciałem Wam przypomn...

źródło: comment_1670513556alHh6lomg1EKDl6rTIqDTE.jpg

Pobierz
  • 19
Przy okazji chciałem przypomnieć, że wszystkie środki z wyświetleń reklam na stronie powędrują na konto fundacji ECHO, która zajmuje się niedosłyszącymi dziećmi.
Na ten moment uzbieraliśmy 372,54 zł.
Dzisiaj dostałem list od Google z potwierdzeniem adresu, mogę już więc wypłacić środki, ale reklamy będą emitowane do końca roku

NIE ZACHĘCAM PRZY TYM DO SPAMOWANIA KLIKNIĘĆ, bo może to mieć skutek odwrotny do zamierzonego. Żeby wspomóc, wystarczy że przeczytacie artykuł.
na co te czakry, piramidy i muzykalne kamienie gdy adaptacja akustyczna pomieszczenia jest żadna, 99% efektu końcowego zależy od współpracy głośników z kolumną i pomieszczeniem, 1% to okablowanie ale nawiedzeni skupiają się na homeopatycznym promilu tego co faktycznie należy zrobić żeby było optymalnie dla danych warunków bytowych..
Obrazek voodoo zestawu dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Roszp: mnie to zawsze zastanawiało jak się sprząta w takich mieszkaniach? bo przecież przestawić niczego nie można, podstawki pod kable i same kable, głośniki, wszystko ustawione z milimetrową precyzją, żeby się nie zakłócało z promieniowaniem księżyca, ruchem tektonicznym płyt ziemskich, a tu nagle wchodzi żona albo sprzątaczka (bo przecież takie rzeczy kupują majętni ludzie, to na sprzątaczkę ich