Wpis z mikrobloga

Chcesz byc traktowany jak niewolnik to sa kraje ktorzy takie mozliwosci daja i zapraszam wypi*rdalac.


@fuck_it_all: Płaku, płaku a rzeczywistość wygląda tak, że sobie możesz pisać wysrywy w internetach puki jest dobrze a jak trzeba będzie to cię zmuszą abyś umierał za Ukrainę. Tak było zawsze na świecie. Niedługo będziesz mógł płakać na poligonie jak to jesteś traktowany jak niewolnik.
@Kajtosz: Nie, widzę debili z którymi nie chce się kłócić bo załapie bana, dlatego mam was na czarnej. Kretynizmu narzekania nawet nie na pobór, tylko na krótkie ćwiczenia, i to jeszcze w kraju graniczącym z krajem w stanie wojny wywołanej przez wrogo do nas nastawiony kraj z którym także graniczymy, nie wspomnę. Finowie jakoś potrafią zrozumieć swoją sytuację, ale banda pajacy z wykopu którzy często nawet nie mają pracy będzie narzekać
@K_O_R_N_I_K: typie ja napisalem komentarz do Ciebie bo skrytykowales ludzi przez pryzmat tego gdzie pracuja
bądź mieszkaja co ma ch*ja do rzeczy w tej sprawie. I ja widze, ze nic to nie da w Twoim przypadku, ale to napisze. Od czegos sie to musi zaczac i zeby do jakiegokolwiek protestu doszlo to wlasnie na forach takich jak to musi sie odbyc "krzyczenie" i "internetowa dyakusja". Siedz sobie dalej w bance, ale
@fuck_it_all: xD
Jako obywatel Rzeczypospolitej masz prawa i obowiązki. Prawa takie jak wolność słowa, prawo do pracy, prawo do własności i tak dalej.
Masz też obowiązki, takie jak płacenie podatków lub stawienie się w wypadku powołania przez WKU. Było tak od zawsze i jest to rzecz kompletnie normalna w krajach które nie są w 100% bezpieczne.
Jeżeli ci się nie podoba to możesz zrzec się obywatelstwa i #!$%@?ć do lasu żreć
@Papieszpolak6996: tak samo jak panstwo ma obowiazki wobec opbywatela i #!$%@? sobie z nich robi. Lekarz na NFZ 5 lat jak juz trafisz do szpitala to anemia gwarantowana bo posiłki tam to zart, po drodze #!$%@? samochod na dziurze w drodze jak po wybuchu granatu a na dodatek jak juz wrocisz do domu bo jakims cudem rodzina cie wykarmiła i dałes lekarzowi w łape zeby chociaz spojrzał na dokumentacje to w
@fuck_it_all: To o czym mówisz to obowiązek obrony ojczyzny, a nie obowiązek służby wojskowej, która swoją drogą dalej obowiązuje jako przepis, najzwyczajniej jest poprostu obecnie nieużywana od ledwo 14 lat.
Cała reszta to rzeczy które możesz zmienić na wyborach. To że państwo #!$%@? wypełnia swoje obowiązki nie zwalnia ciebie z wypełniania swoich obowiązków.
A i ogrzanie ci domu nie jest obowiązkiem kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z