Wpis z mikrobloga

Ale wolałbym przejść jakieś podstawowe przeszkolenie i wiedzieć conieco gdyby do czegoś miało dojść. Niestety po raz kolejny wojowniczy wykop okazał się bandą #!$%@?


@bocznica: to fajnie, że masz takie zainteresowania, podac ci numer do WKU czy sam zadzwonisz?
@m-wjeczur: najpierw przeczytaj co napisałem a potem komentuj. Dowiedziałbyś się że wojsko mnie nie interesuje, nie byłem w nim, nie służyłem i takich zamiarów nie mam. Ale śmieszy mnie histeria wykopków w obecnej sytuacji.
@danek01: ja też nie mam zamiaru ginąć za interesy polityków. Ale wolałbym być minimalnie przeszkolony w razie czego niż nie. I też sobie nie wyobrażam wojny i tego co niesie, ale często nie mamy na to wpływu.
bo ja sobie spokojnie siedzę, a ty się pultasz wojowniczy żółwiu


@wragx: od kilku dni wykop sra pod siebie ze strachu przed prostymi ćwiczeniami. To raczej ludzie z moim podejściem siedzą spokojnie.
a dlaczego jeszcze nie wyjechałeś? Oczywiście wiem że 3/4 wykopowych #!$%@? dałoby dyla pierwszego dnia. Jak ktoś nie ma domu, rodziny, dzieci, tylko wali konia do mangi całymi dniami i ma lęki przed ćwiczeniami to nie ma co na niego liczyć. Tylko po co siedzisz tu nadal?


@bocznica: Gówno powinno Cię to interesować. Tu żyją moi rodzice, brat, tu jest moje centrum interesów życiowych, moim natywnym językiem jest polski, ale z
@wragx: ale ty czytasz co komentujesz? Mnie też wojsko i ćwiczenia nie interesują. Śmieszy mnie histeria przed podstawowym przeszkoleniem które może tylko dodać ci jakichkolwiek umiejętności, do tego na ćwiczenia powołują jakiś promil ludzi. W obecnych czasach już wolałbym takie szkolenie przejść żeby COKOLWIEK wiedzieć niż pisać wystraszony na wykopie i produkować "plakaty" i nawoływać do protestów. Typowy wykop - pamiętasz jak darliśmy łacha z rusków na pikabu? jesteście identyczni.