Wpis z mikrobloga

@danek01 nie byłem w wojsku, nie interesuje mnie to. Nigdy bym nie chciał być w sytuacji że trzeba iść bronić kraju. Ale w obecnej sytuacji uwazam że miesięczne przeszkolenie moze nam tylko pomóc poznać chociaż podstawy. Przestań używać argumentów poziomu przedszkolaka.
@bocznica: to idź na ochotnika (masz do tego prawo), udokumentuj na mirko. dawaj!

daj przykład użytkownikom, pokaż jak to jest być takim nadsamcem… tylko się nie wykręcaj, że masz pracę albo rodzinę - bo nie przystoi

#!$%@?, zawsze to samo - nadsamce #!$%@?ą coś o bandzie cip, podczas gdy rzeczywistość jest taka, że sami są sucharami na gila (góra na liścia) i do tego bojącymi się wirusa kaszlu.

nikt
@bocznica: #!$%@? debilu jesli ktos chce sie przeszkolic zeby bronic w naglym wypadku Polski to prosze bardzo, niech idzie i sie szkoli Z WŁASNEJ WOLI. Ja w #!$%@? mam tej kraj który nic dla mnie nie zrobił i szczerze #!$%@? mnie jego los. Z dniem w którym dostane jakieś wezwanie na ćwiczenia kupuje bilet i #!$%@? stąd w podskokach bo nic mnie tu nie trzyma. Sram na te #!$%@? polske