Wpis z mikrobloga

Ale w obecnej sytuacji przeszkolenia którtkiego bym nie odmówił.


@bocznica: no to hop hop, raz-dwa na szkolenie, przynajmniej przestaniesz bzdury na wykopie wypisywac i nie bedziemy musieli ich czytac.
  • Odpowiedz
@bocznica: C--j rezygnuje, już robienie porannej kupy jest bardziej wartościowe niż jakakolwiek dyskusja z tobą. Dawno nie spotkałem tak ograniczonego typa, który nie używa ani jednego logicznego argumentu.
  • Odpowiedz
@bocznica: Panika jest potrzebna bo może wzniecić burze medialną co jest korzystne dla mężczyzn by nie byli zmuszani nawet do zrobienia jednej pompki ku chwale ojczyzny.

Ale w obecnej sytuacji przeszkolenia którtkiego bym nie odmówił.


@bocznica: Jakiej obecnej sytuacji? Mówisz o tej sytuacji, że w Europie mamy pokój, jesteśmy chronieni przez NATO, mamy bazy Amerykańskie oraz dodatkowo mamy ochotniczą służbę wojskową która mogłaby być lepiej doposażona
  • Odpowiedz
Mówisz o tej sytuacji, że w Europie mamy pokój


@erixon: pokoju w Europie nie mamy, może nie zauważyłeś. Poza zawodową służbą uważam że przydałoby się by ludzie zaczęli się interesować co zrobić w kryzysowej sytuacji, jak się zachować, jak się posługiwać bronią itd. Dla siebie samego. A nie dla państwa czy polityków.
  • Odpowiedz
@bocznica: i znowu siebie zaprzeczyles, przeciez Cie cwiczenia nie interesowaly to skad wiesz

Z komantarza na komentarz robisz z siebie wiekszego idiote jakim jestes
  • Odpowiedz
@bocznica: Każdy ma taką możliwość by w każdej sekundzie swojego wolnego czasu iść na strzelnicę. To można załatwić kampanią społeczną, kreowaniem takiej potrzeby a nie zmuszaniem ludzi do czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@erixon: oczywiście, to zawsze lepsze rozwiązanie. Stąd pewnie takie zainteresowanie weekendowymi szkoleniami, na które cały czas jest brak miejsc. Nie zmienia to faktu że panika i histeria wykopków to jest czysta komedia. Conajmniej jakby ich już jutro na front wieźli do okopów na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@bocznica: zwyzywaj mnie od p--d jeszcze trzy razy, na pewno wygrasz dyskusję. Ważę ponad 100kg i strzelam z broni palnej od 15 roku życia. Dnia w wojsku nie spędziłem, chcesz zobaczyć jak wygląda taka p---a jak ja co życia nie zna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bocznica: Ale nie będziesz koci rzygu mówił co jest dla mnie złym czy dobrym pomysłem o tym będę decydował ja sam jak i każdy inny o własnym życiu. Masz k---a złe zapędy.
  • Odpowiedz