Wpis z mikrobloga

@textr: To słowa tego chłopa na zdjęciu a nie moje. Nie ma tutaj ciągu przyczynowo skutkowego udowadniającego, że ja to pochwalam, bo nie pochwalam. Jednak ten cały Nitro promował patologiczne zachowania. Dla społeczeństwa im mniej takich ludzi w przestrzeni publicznej, nawet jeśli jest to internet tym lepiej.
@luka32: @DEJW88: @ziko100: Was nie trzeba szufladkować :) sami świetnie sobie radzicie. Kolejny świetny przykład hipokryzji :) lol Strażnicy prawilnosci i zabójcy wyzywania w internecie #!$%@? jeszcze większe szambo jak osoba która namiętnie szkalują ( ͡° ͜ʖ ͡°) piękny fikołek, gratulacje :) Wyzywacie ludzi którzy napiszą cos przeciwko waszemu zdaniu, obrażacie, piszecie ze dzieciaki a po tym co piszecie widać ze albo jesteście niedorozwinieci albo
@textr: małe sprostowanie xD
co do zdjecia na ten moment jestescie jedyna grupa ktora go #!$%@? wiec łatwo wywnioskowac ze to ktorys od nas; zdjecie miało na celu pokazac ze wcale nie jestescie tacy swieci
@uubus: dziecko, ile ty masz lat 18? ja nawet nie użyłem wulgaryzmu w stosunku do ciebie, a ty piszesz, że "#!$%@? jeszcze większe szambo jak osoba, którą namiętnie szkaluje" hahaha w przeciwieństwie do twojego bożka nitroszczura nie wyzywam matek, dzieci, rodziny, ale co ja tobię tłumaczę głupcze, jak ty i tak nic z tego nie zrozumiesz. Przychodzisz tutaj i płaczesz, jaki to wykop nie dobry, bo zbanowali to wywłoke nitrusia #!$%@?,