Wpis z mikrobloga

@uubus: ciebie już wyjaśniłem i dalej próbujesz z siebie robić tego dobrego. Wystarczy przeczytać twoje generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora i wiadomo z jakim dzbanem ma się do czynienia
tylko pokazuje jakim jesteś hipokrytą i przygłupem


@luka32: wez Ty tylko się dowiedz co te słowa oznaczają i jak je odnieść do mojej wypowiedzi. Bo narazie jedyne co wyjaśniłeś to siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co to sam wlazłeś do tego wora :)
@uubus: wygoogluj sobie co znaczą te słowa to może zrozumiesz o czym mówię, idź tam dalej spamuj pod postami nitrszczura, broń swojego chłopaka hahah
@uubus: najlepsze jak płaczesz w komentarzach, że to nie zasługa wykopu, że twój nitruś #!$%@?ś został zbanowany haha wytłumaczę ci coś chłopku, wykop się do tego przyczynił, ale nie tylko wykop. Poza tym cieszy mnie to jak ci dupa pękła i wszędzie płaczesz w komentarzach haahah
@luka32: Płacze? Łykasz baity jak dziecko :D

Wykop się przyczynił? Do czego? Jedyne do czego możecie się przyczynić to do drapania sobie jajek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój nitruś? Raczej nie, po prostu to enjoyable jak się spinacie jak ktoś coś napisze i się spuszczacie że go zbanowali :D xD

MI dupa nie pękła, ale widać jak Was wczoraj zabolało i dalej dupa boli jak był u
@uubus: tak, tak baity hahaah widać, że jesteś fanem mlekozyniaka bo odnosisz się do wykopu jako całości, tak jakby wykop był jedną osobą, tak jak mlekozyniak to robi. Nitroszczur tworzy od wielu lat takich wspólnych wrogów, żeby się na nich wybijać, bo sam sobą nic nie prezentuje i pasożytuje na innych. Wyruchać to on swojej kobity nawet nie potrafi, także znowu nie trafiłeś, try harder gamoniu :D
@luka32: może nie potrafi za to Was świetnie rucha bo widać dupa dalej boli :D widzisz, dorośniesz kiedyś do takiego wieku gdzie zrozumiesz co to jest budowanie danej osobowości w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na drugim koncie mogę pisać i go wyzywać i mnie plusujesz :D ot taki żarcik.

odnosisz się do wykopu jako całości

Nic się nie uczysz, wyżej miałeś ten sam przykład i
@uubus: chłopie, to on jest skompromitowany i stracił kanały, już nigdy nie będzie w miejscu w którym był, to rzeczywiście rucha ajajaj wmawiaj to sobie dalej hahaha czyli to mówił nitro, a nie sergiusz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrym jesteś manipulacjuszem, ale za cienkim w uszach na mnie dzieciaczku :)
@luka32: za cienki na Ciebie? :> 8 latek by Cię poskładał xD

jasne, stracił, nie będzie. Ale wczorajszy stream pokazał że nawet jak był u kogoś na kanale to wykopki srają żarem, wystarczy zerknąć co się wydarzyło na tagu po tym jak odpalił streama z jasiem xD ale nie nie, Was to nie boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówisz, żeby nie wrzucać Ciebie do jednego wora z
@uubus: nie wiem kto co tam pisał kretynie, bo mnie tam nie było, ale zajebiście #!$%@? wszystkich użytkowników wykopu jako jedną osobę hahah Ale nie pisz mi o swoich fantazjach z 8 latkami i dziwkami z siusiakiem z Tajlandii, bo mnie to nie interesuje, ja nie wnikam w twoje fantazje erotyczne
@luka32: nawet czytanie ze zrozumieniem Cię boli, widzę unikasz tego jak ognia :)
No można wrzucić do jednego wora, właśnie co raz bardziej mnie do tego przekonujesz, tylko jedna mała gwiazdka.
*mentalnych wykopków, nie użytkowników portalu :) ale Ty jesteś w obu tych grupach więc spoko, nie musisz myśleć :D
@Myszka_: co ty #!$%@? piszesz chłopie o #!$%@? ci chodzi gdzie ja tu mowie o dziewczynach co maja teraz dziewczyna do tego ss? nie zmieniaj tematu nie gadamy tutaj o dziewczynach tylko o ssie ty jestes uposledzony czy co
@luka32: xDDDD, a masz plusika bo dobrze Ci wyszedł ten żarcik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jaki to wykop nie dobry, bo zbanowali to wywłoke nitrusia #!$%@?, kozaka sprzed ekranu


O sobie tu mówiłeś? Kozaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)