Wpis z mikrobloga

@Mantusabra: tak zgadzam toksyczny jest ale ale napisales tak No, nie powiem, fajnie było to są twoje słowa a w kolejnej odpowiedzi piszesz "Nie ma tutaj ciągu przyczynowo skutkowego udowadniającego, że ja to pochwalam, bo nie pochwalam." to w koncu to pochwalasz czy nie z twojego 1 wpisu mozna odebrac ze pochwalasz a z drugie ze nie to jak to jest wytlumaczysz mi to jakos sensownie
@textr: "wyzywam" hahaha gościu sam mi odpowiadasz na komentarz, który nie jest w twoją stronę i masz problem, że nazwałem cię dzbanem, to nie jest wyzwisko tylko stwierdzenie faktu, już sam się gubisz w tych swoich farmazonach, pal stąd wroty na stream nitrusia, a nie czekaj.
@luka32: a co ma #!$%@? zbanowanie tego typa do tego postu ja rozumiem ze odbrales to tak ze jestem jego fanem i napisalem tak bo moj idol został zbanowany no #!$%@? nie tutaj sie myslisz zobaczyłem przyjecielu ten wpis na twitterze i napisałem po prostu wpis na # bo dla mnie jest to smieszne ze wykop stop patologi a wykop robi #!$%@? dokładnie to samo
@luka32: a no tak bo napisałem wykop i cie to uraziło czyli tez jednak jestes w tej grupce wykopków co są stop patola a robia dokładnie to samo co on teraz rozumiem czemu cie uraziłem wszystko jasne
@luka32: Ciekawa droga dedukcji :) widzisz ja należę do takie pokolenia, które jest starsze od Ciebie i ma fun z tego jakich to z siebie dorosłych robicie w internecie, jacy to Wy nie jesteście oh i ah i 2 zdania później się odpalacie i przeczycie sami sobie :D dla Ciebie niestety nie jestem bliźniakiem nitra i nie należę do ludzi mu podobnych. Po prostu nie lubię hipokryzji a tu jej pełno
@luka32 jak nie nalezysz do tej grupki to spoko ale musisz zrozumiec ze post jest skierowany do osob co #!$%@? tak gardza ta patologia a robia to co ten typek badz inni ale widac ze jednak ten poscik boli cie wiec jest cos na rzeczy
@textr: ty to jesteś głupszy niż myślałem, szczytem twojej głupoty jest wrzucanie wszystkich użytkowników wykopu do jednego worka, bo jakiś jeden randomowy dzban zwyzywał ordynarnie nitrołaka, to już wszyscy z wykopu są tacy jak on hahah
@luka32: bo #!$%@? tacy sa przejrzyj tag famemma nitro itp sa #!$%@? praktycznie takie same komentarze jak na tym ss co ty #!$%@? tego nie widzisz czy jestes po prostu dzbanen czy masz jakas wade wzroku pytam teraz z ciekawosci
@uubus: typie, skąd ty wiesz ile ja mam lat? hahahah fajnie, że nie mając tej informacji zakładasz, że jesteś starszy i "mądrzejszy" hahah napiszę jeszcze raz jak typowi obok, wrzucasz wszystkich użytkowników tej strony do jednego worka bo kilku chłopów mu ostro pojechało na twitterze, to tylko pokazuje jakim jesteś hipokrytą i przygłupem
@luka32 i ty #!$%@? masz jakies niskie iq bo napisałem jest to post skierowany do osob z wykopu co tak są stop patologi a robia to samo co ten youtuber

kumasz #!$%@? czy nie?? ten post nie jest skierowany do osob z wykopu co sa normalni nie da sie inaczej #!$%@? tego wytlumaczyc moze ktos inny za mnie bedzie ci w stanie to wytlumaczyc
@textr: ja tam nawet nie wchodzę, bo nie mam czasu czytać wysrywów jakichś dzieci, po mlekołaku jadą nie tylko użytkownicy wykopu, ale mlekołak zrobił z wykopu wroga numer jeden, bo mu psycha siadła. Po nim jadą wszyscy oprócz armii dzieciaczków mlekołaka
@luka32: tak masz racje jebia go ale to nie sa takie kom jak tu

nie trzeba byc jakis specem by sobie sprawdzic jak inna grupa docelowa w niego wjezdza a jak wykop to sa #!$%@? inne kom