Wpis z mikrobloga

@luka32:
Dlaczego mówisz o ilości komentarzy, które dodałem na tej stronie? Co to ma wspólnego z tym, co napisałem? Nie rozumiem, o co Ci chodzi.
to juz swojego zdania nie mozna wyrazic?
Nie napisałem żadnych negatywnych komentarzy. Dlaczego więc mówisz, że jestem #!$%@? wykopkiem?
Uważam, że to Ty nie potrafisz myśleć logicznie i nie jesteś w stanie wyrazić swojego zdania w sposób racjonalny. Logika u ciebie lezy
@textr: moja znikoma ilość komentarzy świadczy o tym, że nie mogę się nawet nazywać użytkownikiem wykopu, przyszedłem tutaj pocisnąć beke z takich przygłupich pokemonów jak ty, którzy bronią tego zjebozyniaka. Podoba mi się narracja, której uległeś będąc przydupasem nitrokukły, on stworzył takiego mitycznego potwora wykop, że niby tylko na wykopie go cisną, bo poza wykopem to wszyscy go lubią haha prawda jest taka, że każdy człowiek z rozumem i godnością go
@luka32: Nie twierdzę, że nie jestem użytkownikiem portalu. Posiadam na nim konto ale twoje stanowisko wydaje się sprzeczne. niezależnie od tego, ile komentarzy na nim zamieściles nie wazne czy jestes aktywny badz nie nadal jestes wykopkiem
, ale ja w porownaniu do ciebie nie jestem zjebem ;v i nie jestem fanem nikogo po prostu odpowiadam na przyglupie posty ktore nie powinny istniec na tym portalu ;v
@textr: co mnie boli? twoja głupota? stanowisko sprzeczne do czego? chłopie ty po polsku pisać nie potrafisz, nic z tego bełkotu nie rozumiem hahah moje stanowisko jest jasne i klarowne i napisałem to już kilka razy. Ja tylko cisnę beke z takich dzbanów jak ty, którzy przychodzą na ten wykop i płaczą bo wasz nitruś #!$%@?ś został zbanowany, dodają posty jaki to wykop zły ajaj, już ku3wa tego skamlania nie mogę