Wpis z mikrobloga

  • 49
Próbowałem powiedzieć część do Julek że szkoly, to tylko się dziwnie popatrzyły.
Próbowałem się przywitać że wszystkimi, to powiedzieli, że witać się nie umiem i krzywo się patrzyli.

Po prostu wyjdź do ludzi bro

#przegryw #przemyslenia #qewnakwadracie ##!$%@? #szkola #gorzkiezale
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rimbolo: Tak,masz rację, dla większości to jest nabyte przed wiekeim nastoletnim. Ale ten poziom trudności nigdy nie spada, a nie zależy od wieku tylko od doświadczenia. Trzeba gadać z ludźmi. Łatwiej jest gadać z pojedynczymi osobami niż w grupie, więc można sobie to ułatwić zagadując najpierw do ludzi 1:1.
  • Odpowiedz
@dizzy126: też tak myślę, o witaniu.
Jedyne kogo witam zawsze to kota.
Nawet rodziców nie witam jak wracają do domu, bo tak jakoś nie czuję potrzeby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qew12: przypomniałem sobie,jak miałem kiedyś podobną sytuację. Też przywitałem się z dziewczynami w szkole podając im ręke i mnie tylko wyśmiały. Później już się w ogóle z nimi nie witałem, co najwyżej powiedziałem wszystkim cześć i tyle, bo uznałem, że się wtedy skompromitowałem. A kilka lat później na studiach jakąś dziewczyna się na mnie obraziła, że chłopakom, którzy obok stali podałem rękę,a jej nie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qew12: krótko mówiąc, z ludźmi można zwariować, dlatego teraz robię co chcę. Jak uznają mnie za dziwaka to trudno. Jakoś zawsze byłem samotnikiem i z nikim na siłę nie rozmawiałem. Właściwie to mam wrażenie, że w Polsce ludzie lubią się wywyższać i pokazywać jacy to oni nie są ważni. Więc dla mnie i dla innych osób, które nie do końca ogarniają sytuację społeczne jest tutaj kiepsko. Tak sobie zawsze myślałem,
  • Odpowiedz
@qew12: podawanie ręki to już "wyższa" szkoła jazdy, nie w każdej sytuacji wyjdzie to zgrabnie, zwłaszcza, jak ludzi jest sporo i na przykład weszło się im w rozmowę. zwykłe cześć (bez żadnego zatrzymywania się jeśli nie planujesz wchodzić w głębsze interakcje) powinno załatwiać sprawę.
  • Odpowiedz
@qew12 przecież to kłamstwo. Jak już są grupki potworzone zwłaszcza w jakimś wąskim gronie to pozamiatane. Takie coś to możesz próbować na jakimś nie wiem wykładzie gdzie masz ponad 70 osób na roku
  • Odpowiedz
@qew12: "śledzia" im podałeś czy co że skomentowali podanie ręki?
to zawsze musiała być męska szufla albo twarda piona, u mnie w szkole średniej mocno zwracano na to uwagę
trzeba się było z każdym z klasy przed lekcją przywitać i jak kogoś z poza klasy kogo znasz widziałeś to też piona musiał być zbita
  • Odpowiedz