Wpis z mikrobloga

@Bravado: ja zawsze myślałem, że poziom b1 to taki, na którym już rozumiesz wszystko, poza specjalistycznym językiem branżowym, co się do ciebie mówi/pisze.
Jeśli jest tak jak mi się całe życie wydawało, to chyba niewiele się nauczysz angielskiego z gry, bo mając b1 już i tak wszystko ogarniasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yurakamisa: Level B1 corresponds to independent users of the language, i.e. those who have the necessary fluency to communicate without effort with native speakers.

Level B2 corresponds to a more advanced, more independent level than previous levels. A B2 user can communicate easily and spontaneously in a clear and detailed manner. This is not yet an experienced speaker, but a B2 user is able to understand and be understood in most
@Bravado: z tego wynika, że faktycznie nawet b2 to mniej niż myślałem. W takim wypadku kontakt z angielskim w grze z pewnością będzie przydatny. Z drugiej strony piszą tutaj o komunikacji, a ja pisałem jedynie o rozumieniu otrzymywanego komunikatu, nie tworzeniu swojego, a wydaje mi się, że to pierwsze jest łatwiejsze.
@Yurakamisa: trzymaj sobie translatora na podorędziu żeby uczyć się nowych słówek, a tak czy inaczej dobrze jest używać angielskiego w praktyce, nawet na niższym poziomie.

Osobiście wybrałbym gorzej spolszczony tytuł do nauki angielskiego, ale nauka u mnie zawsze ważniejsza. Także imo bardzo dobry pomysł! :D