Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Internetach są PRZERAŻENI wezwaniem do wojska na ćwiczenia. XD Te płacze że nie będzie z #sebix w 20 w jednej sali na piętrowych łóżkach siedział, że on nigdy nie biegał. Gdzie Ci wszyscy co takimi byli entuzjastami #wojna
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojskopolskie #sluzbawojskowa #polska #afera
Pobierz k.....e - Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Int...
źródło: comment_1670399998pjTJQr6YG5sLik4FzJ6sr0.jpg
  • 142
zostaniesz ze swoją obesraną dupą


@Flypho: Dziękuję za troskę. Przerażony nie jestem bo: temat, że tak powiem jest mi znany od podszewki, a dwa mnie nie wezmą. XD

Taki programista 15k ma na koncie wystarczająco dużo, żeby z dnia na dzień zamówić sobie bilety i #!$%@?ć na inny kontynent


Ja też, ale są powody dla których tak nie robię (tzn. służbowo to tak, bywa czasami, jak na przykład w tej chwili),
@dobre_ziajty:
W trakcie 1 wojny światowej miałeś sufrażystki wręczające młodym chłopom, którzy nie mieli ochoty być zmieleni przez artylerię, białe pióra będące symbole tchórzostwa. W 2022 masz social media i polską patolę, która nie ma nic do stracenia i próbuje wyśmiewać ludzi, którym się coś w życiu udało xD. Ten sam mechanizm napędzany zwykłym bólem dupy.
to starch odizolowanego od świata dzieciaka, który jest śmieszny bo niczym nie jest uzasadniony, uwierz mi przerabiałem temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@killzone: Przecież ty sobie te rzeczy wymyśliłes, a nawet gdyby były prawdziwe, to nie są strachem dalej. Nie chciałbym, abyś mi nasrał na wycieraczkę i protestowałbym, gdybyś to zrobił, a jednak nie jestem przerażony taką perspektywą. z

Ło #!$%@?. () Masz
ale ja opisałem twoje zachowanie


@aegispolis: Nie. Po prostu pokazałeś jak bardzo masz spaczoną psychikę, że po jednym wpisie, którego nie rozumiesz oceniasz innych. Masz problemy, serio. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Warto o tym wspomnieć na komisji.
a ty nie masz swojego zycia ze nie przeszkadza ci #!$%@? 30 dni?


@Lorne: Mam i gdyby istniała możliwość, że mnie wezmą też by mi sie to nie podobało. Jednak na pewno bym nie płakał i bał się że "każą biegać i spać w jednej sali z innymi chłopami, każą pompować i z rana wstawać", zwłaszcza jeśli wcześniej pisałbym "ebać putina ja już ubrany" w kontekście wojny na Ukrainie. ( ͡
@killzone:

@sonoitaliano: No jak prawie 6k netto za miesiąc dla Ciebie to nic to winszuję.


no dla mnie 6k netto za miesiąc to nic. dosłownie nie poszedłbym spać za tyle w wymiarze 8h dziennie XD


100% rekompensaty dla ludzi na UoP (i rozsądny przelicznik dla DG - np. oparty o zeszłoroczny PIT, żeby nie skończyło się pompowaniem dochodu lewymi fakturami) albo nie mamy o czym rozmawiać.

kórwa, niektórzy (np. ja)
zorganizujcie miesiąc ćwiczeń w oparciu o ludzi doświadczenie (np. kucom z IT - szkolenie z cybersec, bezpieczeństwa, komunikacji, a kolegów po robotyce #!$%@? na szkolenie z robotów saperskich albo dronów, a kolegów z papierami na widlaka dać na C+E i żeby sobie pojeździli ciężarówkami i pouczyli o łańcuchach dostaw) i je rekompensujcie to będziecie musieli wprowadzić komitety kolejkowe bo ludzie będą się dosłownie bić o pierwszeństwo.

tyle ode mnie


@m-wjeczur: chyba