Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Internetach są PRZERAŻENI wezwaniem do wojska na ćwiczenia. XD Te płacze że nie będzie z #sebix w 20 w jednej sali na piętrowych łóżkach siedział, że on nigdy nie biegał. Gdzie Ci wszyscy co takimi byli entuzjastami #wojna
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojskopolskie #sluzbawojskowa #polska #afera
k.....e - Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Int...

źródło: comment_1670399998pjTJQr6YG5sLik4FzJ6sr0.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@bruce bo furtka na wypadki losowe musi być, nie myl przepisów z praktyka, nie ma miejsca na to by każdego wzywać co roku na 90 dni. Teraz biorą aż na 33 dni by zrobić podstawowe szkolenie i tyle.
  • Odpowiedz
@Hellgard: Tu się nie zgadzam, jeżeli miałaby być taka furtka to też powinna być uwzględniona w przepisach w jakich przypadkach można itp. To właśnie te wszelkie niedopowiedzenia przepisów są problemem. Dla przykładu podpadniesz komuś kto ma kontakty w wojsku i zakładam, że byłby w stanie załatwić ci takie "ćwiczenia" co roku, i to normalnie na legalu.
  • Odpowiedz
@bruce oczywiście jak będziesz robił problemy to w końcu ktoś cię zapamięta, ale jak przez 30 dni wtopisz się tłum to nikt nie będzie wiedział jak masz na imię. Przepisy zmieniają się non stop więc nie wymagaj od władzy z byt wiele. Licz na zwykłą logikę że jak nie masz szczególnych dla wojska umiejętności to nie będą cię wzywać
  • Odpowiedz
Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Internetach są PRZERAŻENI


@killzone: Tak było, nie zmyślasz. W sumie bardziej niesamowite jest to, że niektórzy od kilku dni wyobrażają sobie to przerażenie i to ich właśnie raduje. Że rodak mógłby mieć źle. Brawo Janusz xD
  • Odpowiedz
niektórzy od kilku dni wyobrażają sobie to przerażenie i to ich właśnie raduje


@aegispolis: ohhhhh come on... XD Mnie po prostu śmieszy to jak bardzo realne jest zdanie: "kozak w necie, pi*da w świcie". Jakbym widział młodego psa albo kota co ucieka przed reklamówką. Śmieje się, bo wiem że nic złego się nie dzieje a jest panika jak w kurniku z lisem w środku. Wyjmij go z doopy i zobacz o
  • Odpowiedz
Wyjmij go z doopy i zobacz o ile jest lżej.


@killzone: No właśnie polecam. Bo myślę, że dobrze rozróżniasz strach od niechęci, czy protestu przeciwko zniewalaniu obywatela przez państwo. Tylko celowo to przekręcasz, aby sobie w głowie wymyślić sytuację, w której możesz pocieszyć się tym czyimś przerażeniem, zwyrolu.

No to, albo po prostu bardzo mało rozumny jesteś i faktycznie odebrałeś to, jako przerażenie. No to pozostaje się uśmiechnąć z politowaniem (
  • Odpowiedz
Bo myślę, że dobrze rozróżniasz strach od niechęc


@aegispolis: Dobrze myślisz. Niechęć to jedno ale teksty typu: "ja nigdy nie biegałem", "nie będę spał na sali z 20 innymi chłopami i kapał się we wspólnej łazience", "czy oni mogą mnie zmusić do pompek" to starch odizolowanego od świata dzieciaka, który jest śmieszny bo niczym nie jest uzasadniony, uwierz mi przerabiałem temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko celowo
  • Odpowiedz
@killzone: to idź dobrowolnie na szkolenie i się #!$%@? od reszty. Większości nie chodzi o przebywanie z sebami tylko o ograniczenie wolności w celu odbycia bezsensownego szkolenia z maszerowania bo karakana wymyślił sobie 300k armię więc trzeba zrobić łapankę. Jaki jest tego sens? Nie wiem ale się domyślam
  • Odpowiedz
a ty możesz przestać wstawiać na wypok swoje wysrywy


@dobre_ziajty: Mogę, tak jak Ty możesz oraz możesz nie stawić się na ćwiczenia. Tylko się nie bój, bo w WP są ludzie co potrafią wyczuć strach.( ͡ ͜ʖ ͡) XDDDDD
  • Odpowiedz
bo karakana wymyślił sobie 300k armię więc trzeba zrobić łapankę. Jaki jest tego sens? Nie wiem ale się domyślam


@Janusz_Rekina: Cóż, zawsze możesz się nie stawić. Albo poprosić MON o armię z prawdziwego zdarzenia. Przecież te 300k to nierealna liczba nawet z 50k WOT. Zeby to osiągnąć to musieliby zacząć płacić za służbę jak w innych krajach NATO. Wojsko już dawno przestało być atrakcyjną alternatywą dla rynku pracy w cywilu. Zobaczysz,
  • Odpowiedz
Call of duty przeszedłeś już nowe


@dobre_ziajty: Nie. Warzone odpaliłem ale straciłem ostatnio zapał do gier. Ledwo tego CP męczę, cos tam jeszcze z młodym w coopie na #xbox gierzymy. Muszę przekazać tradycję.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niesamowite jak #programista15k i inni ludzie mieszkający na co dzień w Internetach są PRZERAŻENI wezwaniem do wojska na ćwiczenia. XD Te płacze że nie będzie z #sebix w 20 w jednej sali na piętrowych łóżkach siedział, że on nigdy nie biegał.


@killzone:
Mnie trochę dziwi, że ty nie jesteś przerażony. Taki programista 15k ma na koncie wystarczająco dużo, żeby z dnia na dzień zamówić sobie bilety i #!$%@?ć na inny kontynent
  • Odpowiedz