Wpis z mikrobloga

@Sin-: #!$%@? Orban rozgrywa konflikt jakby był jakimś mocarstwem a to gówno państwo. Jak jesteś mały to przyklejasz sie do silnego i cicho siedzisz realizujac jego politykę, rozgrywki to robić może USA, Turcja, Niemcy czy Francja. Takie sprzedajne chorągiewki będą traktowane jak zwykłe sprzedajne szmaty po konflikcie na które nie można liczyć, tak jak w konfliktach w szkole czy na ulicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xtreme2007: Niestety nie jest idealnie i mnie również smucą takie sytuacje. Tylko to też jest po części wina naszych polityków i dyplomatów. Powinni mocniej zagrać - tym bardziej, że mają cały wachlarz możliwości do dyspozycji i można to rozegrać wewnętrznie i się dogadać.

Nie mniej nie jest w naszym interesie blokować te środki. Naprawdę można to inaczej załatwić. To jest kwestia dyplomacji.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Najgłupszy pomysł jaki tu widziałem. Pokonanie ruskich jest ważniejsze niż walka z ukraińskim nacjonalizmem i innymi bzdetami. Rosjanie w grudniu powiedzieli gdzie chcą strefę wpływów i było to aż do Odry. Powiedzieli że strefę wpływów wezmą choćby siłą.
Oczywiscie nasze niezadowolenie z medyka nalezy wyrazić.
  • Odpowiedz
@Sin-: orban #!$%@?,
on jeszczeniejestpanstwem.@Sin-.@Sin-.@Sin-ale przejmuje wszystko i pis siewwzorujeewidentnie... przeraza mnie to troche,bo mimo demokratycznego,oby,glosowania i glosow liczenia przytl takich tubach jak tvp, orlen i przejete gazety lokalne, radia, nepotyzm i dawanie pracy wiernym na kazdym szczeblu latwo poprowadzi do zwyciestw pisu
  • Odpowiedz
@Sin-:
Myślę, że Węgry oberwą, ale obawiam się, że najgorzej z państw UE to na tej wojnie wyjdzie akurat Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasi czempioni, postępując zgodnie z piękną tradycją naszego kraju, będą pomagać aż po kres sił (nie ich, tylko Polaków) w zamian za poklepanie po pleckach, a wszystkie benefity zgarną państwa, w których ktoś pomyślał o zabezpieczeniu własnego interesu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz