Wpis z mikrobloga

Ochłoń


@Sin-: piszesz posta ze wegrry się doigrają, piszesz coś do mnie i potem kasujesz a na koniec pouczasz mnie "ochłoń"...

Polityka nie jest jednotorowa gdzie wszyscy biegniemy w jednym kierunku i kto dobiegnie pierwszy. Ścierają się interesy i nawet jeżeli jest wspólny cel to każdy chce dotrzeć po własnym torze a meta niekoniecznie jest na tym samym kilometrze czy choćby stadionie. Dokładnie tak wygląda sytuacja nas, Węgier i Niemiec.
  • Odpowiedz
  • 3
@shmatshiage: Bo zagrałeś na emocjach tym swoim ostatnim postem i zachowałeś się jak ta przysłowia ruska onuca która straszy ludzi bombą atomową. No to co innego mogę Ci odpisać?
Polityka nie jest też szachownicą 10D i USA ma zdecydowanie więcej do zaproponowania Europie niż Rosja. Tak na przyszłość polecam:
Sin- - @shmatshiage: Bo zagrałeś na emocjach tym swoim ostatnim postem i zachowałeś s...
  • Odpowiedz
@Sin-: jak na emocjach?jka bomba atomowa? Ruscy jadą tylko na tym że może wydarzy się coś, co odmieni los wojny i zwyczajnie kupują czas, tak jak liczyli na przegrana demokratami w mid termsach, jak liczyli na zmianę stanowiska Włoch i wielu innych czynników. Jedyne czego mogą być pewni to postawy Niemiec, Francji i wegier. Nie dała nic mobilizacja 250k ludzi, co więcej mimo to stracili Chersoń. Nie dało nic bombardowanie elektrowni.
  • Odpowiedz
  • 2
@shmatshiage: Zgadzam się. Ale jak brzmiał Twój poprzedni post?

do nowego roku można wysłać pod bachmut dużo wojska a 18 miliardów potrzebne jest od 29 lutego na Ukrainie. Przez te 3 tygodnie wiele może się wydarzyć, wylew Bidena, skandal w polskiej polityce, kłótnia NATO z Turcja.


Nadal nie uważasz, że nie przesadziłeś? Także na spokojnie proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne czego mogą być pewni to postawy
  • Odpowiedz
@Sin-: Stwierdzam, że Węgry są kuzynem Izraela i wasalna III RP może tylko pozazdrościć uprzywilejowanego statusu państwu węgierskiemu. No cóż, są chronieni i włos z głowy im nie spadnie.
  • Odpowiedz
@Sin-: łykopki jak zwykle czytają i wklejają tylko nagłówki.

"W niedawnym wywiadzie dla państwowego radia Kossuth szef węgierskiego rządu przyznał, że Ukraina potrzebuje pomocy w opłacaniu funkcjonowania niezbędnych usług, ale zapowiedział, że Węgry zablokują unijny plan wspólnego zaciągania pożyczek na sfinansowanie 18-miliardowego pakietu pomocowego dla Kijowa. Premier Węgier zaproponował, by każde z 27 państw członkowskich UE przekazywało pomoc Ukrainie ze swego budżetu na podstawie umów dwustronnych.

Pod koniec listopada europarlament zatwierdził
  • Odpowiedz
  • 4
@angelofdeath007

Eurokołchoz chce im zablokować środki to oni zawetowali ich pożyczkę.


Ojej. Może niech Węgry zwyczajnie nie kradną unijnych pieniędzy to nikt im nie będzie niczego blokował. Bardzo się cieszę z tego, że UE dba o odpowiednie wydatkowanie pieniędzy żeby nie szły one na wille Orbana i na jego reżim.
  • Odpowiedz
Nadal nie uważasz, że nie przesadziłeś? Także na spokojnie proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sin-: w ogóle. Było ciśnienie na skłócenie Polski z Ukraina więc spokojnie mogą naciskać gdziekolwiek, Turcja grozi Grecji działaniami wojskowymi, Biden jets starym schorowanym człowiekiem po operacji tętniaka. To są hipotetyczne sytuacje i podane tylko jako przykład tego co się na świecie może wydarzyć co może znacząco wpłynąć na decyzję Amerykanów jeżeli idzie
  • Odpowiedz
  • 4
@Naftali_Aronowicz:

Ależ wy się wszyscy obudzicie z ręką w nocniku. Jak zwykle, ten naród jest za głupi żeby mieć własne państwo.


Następny przyparty do muru który nie ma własnego państwa. Mirku ja Ciebie za rączkę potrzymam ok? Wszystko będzie dobrze. Nie płacz. Jeszcze Ci się poprawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Naftali_Aronowicz:

Ojojojoj. Kacapek nam się uaktywnił. Wybacz moją pomyłkę i potraktowanie Ciebie jako Polaka. Natychmiast się poprawiam. Za rączkę Ciebie absolutnie nie będę trzymać. Haftu!

Jakie to groźby poszły z Twojej strony. Straszne. Strach się bać. Coś jeszcze chcesz dodać?
Śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sin-: skąd to 18 mld euro, z naszych podatków?


@zdrapek: Z unii czyli z niczego xD ludziom wystarczy naklejka ze hehe sfinansowano ze środków uni, pod spodem małym drugiem ze hehe, 20% dali, gmina czy ktoś pozostałe 80% z kredytu i klapia uszami ze dali za darmo.
Wiec czego oczekujesz po takich pytaniach?
  • Odpowiedz
Ależ wy się wszyscy obudzicie z ręką w nocniku. Jak zwykle, ten naród jest za głupi żeby mieć własne państwo.


@Naftali_Aronowicz: To prawda. Kiedy myślę o Niemcach, przed oczyma staje mi takie typowe niemieckie zwierze, które rzuca się na odpady jakie mu rzucają nie rozumiejąc, że ta "oferta" to w rzeczywistości anal bez mydła. Taki typowy niemiecki przygłup, który nie umie obstawić właściwego konia i ani zaplanować niczego dalej niż 3
K..... - > Ależ wy się wszyscy obudzicie z ręką w nocniku. Jak zwykle, ten naród jest...

źródło: comment_1670347643l9iYETaeym0KNfNrWAuc2z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@Naftali_Aronowicz: nie jesteś u siebie kacapku. Wracaj tam skąd przyszedłeś. Rosja tej wojny i tak nie wygra cokolwiek tutaj nie napiszesz i nie życzę sobie obrażania mojej ojczyzny. Polskę mogą opluwać tylko Polacy ale innym na to nie pozwolę. A teraz wypad.
  • Odpowiedz