Wpis z mikrobloga

Po tym co się odwala z sezonu na sezon i po tym jak widzimy, że ewidentnie jest to groteska i nie ma absolutnie nic wspólnego z dobieraniem ludzi, tak aby serio im się udało, a jedynie jest to obliczony na dramy program rozrywkowy, to można być pewnym, że do programu zgłoszą się już jedynie ludzie nastawieni na rozwój swojego instagrama, pokazanie mordy i zarobienie kasy na reklamowaniu odmrażacza do szyb.
Program pozbył się resztek naturalności. Kolejny po rolnikach #!$%@?łek do atencjonowania się ludzi, którzy pewnie na boku mają swoje związki.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
@Ekspert_z_NASA: Rolnik to przy tym mały pryszcz pod tym względem. Jak będą sami lansiarze, to skończy się na tym, że będziemy oglądać tylko domorosłych piarowców nie mówiących nic w czasie, gdy są pod okiem kamer oraz jakichś okazów psychiatrycznych branych, żeby było na kim zbudować sezon, a to już równia pochyła dla tego formatu i śmiem twierdzić, że już się na niej znajduje.
@Ekspert_z_NASA: @zjem_twoj_bigos: Ja kompletnie nie rozumiem dlaczego psychologowie wybierają niektóre osoby do programu i nie wynika to z tego, że ktoś ukrywał swój charakter. Psycholog o Justynie nie miała dobrego zdania i twierdziła, że ta nie nadaje się do związku. To po co ją tam wzięli? ¯_(ツ)_/¯ W pierwszej kolejności do wymiany są psycholoszki, to one powinny odsiać osoby idące tam dla fejmu. Kolejny przykład to bulioniarz. Fakt, że zgłosił
@Natna213: no chodzi mi o to, że to nie jest dobieranie, żeby im się udało, tylko, żeby oglądalność była.
W tej edycji wydawało się do jeszcze 2-3 ostatnich odcinków, że Nosaczom się uda, że dobrze dobrani i jednocześnie była to najnudniejsza para, bo nic się tam nie działo. Nie budzili większych emocji, nuda słodko-pierdząca. Ciekawie stało się na koniec, kiedy wyszła cała cwaniacka krindżowatość nosaczowej.
@Ekspert_z_NASA: Też mi się wydaje, że kolejna edycja już będzie się składać z atencjuszy, którzy będą chcieli odbębnić ten miesiąc spotkań a potem zająć się Instagramem czy innym szitem. Ewentualnie jacyś desperaci mogą się też pojawić, bo nie brakuje na tym świecie osób, które dla miłości są w stanie stać się pośmiewiskiem.
@Ekspert_z_NASA: Jak uważasz, ze brak w programie naturalności to polecam obejrzeć edycję australijską. Tam masz trudne sprawy + hotel paradise w jednym. Ustawiona fabuła, wypowiedzi jak z kartki i drętwe dialogi. Jednego dnia się kłócą o byle gowno i rozwodzą a drugiego wielka miłość. Aha, obejrzałam poprzednie dwa sezony i teraz oglądam trzeci i w każdym jest identycznie.
Reklamowanie fantów to zupełnie inny temat, moim zdaniem jest to spożytkowanie nawet niewielkiej
@pomerannia: Ja pamiętam akcje z fotografem gdzie ona krzyczy "To jest seksistowskie", gdy Aspi przy zdjęciu miał być stroną dominującą, a potem morda w kubeł jak on jej pucował szpileczki. Aspi nie potrafił zrobić dramy i ukazać siebie jako stronę pokrzywdzoną, bo ma problemy z zachowaniem sytuacyjnym tutaj przykład jak mu ojciec podpowiadał, aby wrócił do żony na weselu. Juleczka na dodatek cały czas miała pomagierów po swojej stronie, bo postanowiła