Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 80
1 004 462 + 151 = 1 004 613

Rano pociąg spalinowy do Kędzierzyna-Koźla. Cały dzień w mgle i pełnym zachmurzeniu. Zamiast zapowiadanych 6-7 było 0. Choć koło Czech gdy złapałem te 15 min słońca to było nawet przyjemnie. Z bólu dłoni i stóp zrodziła się dezercja na pociąg z Nysy zamiast z Otmuchowa. Powrót tym samym składem co wyjazd rano. Taki urok niezelektryfikowanych linii, że za wiele pociągów nie ma do wyboru.

Max square: 83x83
Max cluster: 21556
Total tiles: 61034

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #100km
metaxy - 1 004 462 + 151 = 1 004 613

Rano pociąg spalinowy do Kędzierzyna-Koźla. C...

źródło: comment_1670315383k4JB5NWvXsCL1ySJ0zWgN8.jpg

Pobierz
  • 7
@metaxy: co Cię motywuje, stukanie kilometrów, to nałóg, czy po prostu lubisz jechać rowerem? Tak sobie Ciebie obserwuje od kilku lat (podczas Twojej pierwszej wyprawy dookoła Polski mieliśmy okazję uścisnąć sobie dłonie) jesteś człowiekiem o ogromnej determinacji.
podczas Twojej pierwszej wyprawy dookoła Polski mieliśmy okazję uścisnąć sobie dłonie


@siemando: sprawdziłem PW, kojarzę sytuację z Twoją dziewczyną, ale bez zdjęcia, to Ciebie niestety nie, nawet sytuacji z rozkraczonym swoim rowerem już nie pamiętam, ale to było 7 lat temu i pamięć zawodna.

co Cię motywuje, stukanie kilometrów, to nałóg, czy po prostu lubisz jechać rowerem?


@siemando: lubię rower, ale bez jakichś uber zachwytów, stukanie kilometrów bawiło mnie parę