Wpis z mikrobloga

Konfederacja pod nowym przywództwem bliska rozłamu

Politycy Konfederacji woleliby, żeby Braun przestał afiszować się ze swoimi kontrowersyjnymi poglądami, niczym Janusz Korwin-Mikke


Jeżeli boisz się słów głoszonych Grzesia i chcesz go schować do szafy - już jesteś niewolnikiem! #konfederacja - możesz i musisz! J.bać ped.libków! Polska prawica od zawsze wzmacnia się przez podział!


#bekazprawakow #bekazkonfederacji #pochowacpodprogiem #ukraina #wojna #neuropa #polityka
Pobierz M.....a - Konfederacja pod nowym przywództwem bliska rozłamu
 Politycy Konfederacji w...
źródło: comment_1670314121bWIi5ZSERVrLLzUHtHd563.jpg
  • 47
Czuję w kościach, że Braun będzie jeszcze w tej kadencji pierwszym posłem kamrackim ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SOLDIER_OF_FROGTAN: a to by w ogóle było piękne, gdyby przyszedł Jaszczur i zabrał potencjalnych wyborców konfy, tych których najbardziej przyciąga #stopukrainizacjipolski - przy odrobinie szczęścia ich obecne 5% podzieliłoby się na pół i oba twory nawet na dotacje za 3% się nie załapały. Dlatego ja kamratom kibicuję z całego serca
Pobierz M.....a - > Czuję w kościach, że Braun będzie jeszcze w tej kadencji pierwszym posłem...
źródło: comment_1670314762zzkM1awLyBYCGqZUD9wAP3.jpg
Przeszkadza, że zbyt głośno o tym mówi i pali im akcję. Typowa Konfederacja


@aegispolis: trudno nie odnieść takiego wrażenia. Kleo i przegrywy od kilku tygodni lecą z przekazem, że konfa to chce tylko obniżać podatki i zwalczać dyskryminację mężczyzn (eh, kolejna słuszna w założeniach akcja, którą zasmrodzą swoim szursko onuckim smrodem ( ͡° ʖ̯ ͡°)). L3stko ustawił sobie w opisie, że on jest "centrystą". Bosak robi fikołki,
@Trelik:

to oznacza że trzeba szukać takiego rozwiązania które zadowoli obie strony.


Ale to przecież konfederacja ma być taka przy wartościach i nie chodzić jak inne partie na zgniłe kompromisy i konsensusy.

Jedyny sposób aby coś wypracowali to pójście na taki zgniły kompromis tzn. powinni ustalić, że są im bliskie określone wartości i będą je promować przy jednoczesnym dawaniu innym wolności wyboru co do ich stylu życia. Nikt tego nie proponuje,
@Trelik: uważam, że partia która nie może się zgodzić w najbardziej elementarnych i naprawdę oczywistych sprawach robi z siebie pośmiewisko.

No tak, ale kto mógł przypuszczać, że z połączenia narodowców pod przywództwem Roberta "liberalizm to gangrena" Winnickiego, Sławka "jestę liberałę (chyba że ktoś panbuka mi obraża)" Memcena, Grzesia "liberalnie batożyć" Brauna i partii kierowców wyjdzie trzeszczący, niestabilny twór, którego jedyny klej to subwencje i umowa, która odbiera jej temu kto odejdzie