Wpis z mikrobloga

@soldado: otwieraj z zaufanym lekarzem. Skróce dla Ciebie dzisiejszy wpis z tagu stoicyzm. Pamiętaj że umrzesz, bądź dobry. Proszę porzuć wszelką nadzieję na długie i szczęśliwe życie i wszelkie oczekiwania wobec niego. Poczujesz spokój i prawdziwą ulgę. Nie ma znaczenia czy umrzesz za godzinę, rok miesiąc czy 100 lat. Czas jest subiektywny. Jedyna słuszna perspektywa to wieczność a ona czeka na nas wszystkich i przyjmie nas z otwartymi ramionami. Liczy się
@soldado: mireczku, mi jest prosto mówić, bo ani ja ani nikt mojego bliskiego otoczenia nie miał takiej sytuacji. Ale pamiętaj o jednym. Bądź w dobrej myśli. Jeżeli nic nie wykryją to się ciesz i szukaj dalej powodów guza, jeżeli jednak coś wykryją pamiętaj że musisz się z tym #!$%@?ć. Wierzyć w siebie i walczyć. A w chwilach słabości zgłoś się do eksperta, psychologa który cię wspomoże, czasami bardziej niż rodzina, a
@soldado: Pamiętaj żeby stronić po badaniu od kobiet w ciąży, dzieci i osób starszych, będziesz "śmierdział" metalem przez najbliższe godziny i ogólnie badanie kosmos, jak podają przez sluze ten izotop.
Miałem kilka razy peta i różne nowotwory zresztą też - taki mój urok, nie ma co się łamać.
Tak btw pod pachą też miałem ;)