Wpis z mikrobloga

@takiMirek29 W Olsztynie za pierwszą wizytę u psychiatry 250 zapłaciłem, kolejne to koszt 220. Mimo, że wizyty do 20 minut maksymalnie to i tak wydaje mi się, lekarz więcej tłumaczy i dopytuje w porównaniu jak chodziłem na NFZ wcześniej. Psychoterapeuta, który ma podobnież kilkanaście lat doświadczenia, bierze na ten moment 150 zł za 45 minutową sesję. Zaraz cena ma podskoczyć do 180 ze względu na wzrost opłat.

Te 350 złotych to kosmiczna
@takiMirek29: 350zł to bardzo dużo. Taka cena to może u kogoś kto ma doktora z psychologii lub jest już superwizorem innych psychoterapeutów i prowadzi dla nich kursy psychoterapii.

Napisz może kto to jest. Albo przynajmniej jaki nurt psychoterapii prowadzi. Jakie to kursy skończyła.
@takiMirek29: do psychiatry idź na NFZ, jakoś świadczeń ta sama, ewentualnie gabinet brzydszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Internista wystawia skierowanie i idziesz za friko.
Terapeuta to jakieś 150 za wizytę, jest też bardzo dużo opcji online, np. przez wellbee - zainteresuj się tym, bo dużo większa elastyczność niż tradycyjnie.
Ogólnie opisana przez Ciebie sytuacja to wyraźne naganianie klientów mężowi xD