Wpis z mikrobloga

@Fox7er: @komuch92: szeregowi! Orientujecie się może, jak zmienić swoją kwalifikacje wojskowa z D na E? Można to zrobić zgłaszając się do WKU? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nowe, odpowiednie papiery od czasu wystawienia mi kwalfikacji D prawie 20 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°). A chyba lepiej zrobić to już teraz, niż gdyby mnie wzywali.
@MrWronek: @Glikol_Propylenowy: @adGilgamesh: @HIMARS: @60groszyzawpis: @Aureilon: @n0xx:

Gość trolluje, miał styczność z wojskiem. Nie czytajcie tego tagu, połowa to trolling.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/obrona-ojczyzny-19220069/art-531

Żołnierzy rezerwy, których w pierwszej kolejności przewiduje się powołać do służby wojskowej pełnionej w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny, przeznacza się do tej służby przez nadanie w czasie pokoju przydziału mobilizacyjnego na stanowiska służbowe lub do pełnienia funkcji wojskowych, które są
@Fox7er: ile lat żyjesz w tym kraju z dykty? Jutro minister może wyjść przed kamerę i powiedzieć. No elo, prezydent właśnie podpisał ustawę, że D też idzie w kamasze, hehe, już wam rozsyłamy karty mobilizacyjne, Eluwina. I co zrobisz? No nic nie zrobisz, dlatego wolę świadomie uniknąć tego #!$%@? bajzlu i zrobić sobie z miejsca E, żeby czasami nie obudzić się z ręką w nocniku, tym bardziej, że przecież mam choroby