Wpis z mikrobloga

@dominges08: jakby było napisane, że można za wypisywanie głupot w internecie sprzedać ci "lepę" to bym był pierwszy do egzekucji przepisu. Konstytucja to nie jest spis kretyńskich akcji rodem z amerykańskiej komedii typu jackass tylko dokument regulujący wiele ważnych i pilnych spraw - obrona kraju to jedna z nich - dlatego też nie ma szans by był tam zapis o sraniu do gara i jedzeniu tego. Nie spłycaj tematu, tchórzu tylko
@dominges08: pisz sobie, pisz, tylko tyle ci zostało. Na służbie nie będzie wykopu i interneciku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie fala i kręcenia wora, podłe żarcie i sebki, które będą ci sprzedawać lepy w potylicę xDD No i sierżant, który w razie czego da ci kopa w dupę jak nie będziesz wykonywał rozkazów. PS: znalazłem twoje foto xDD

@ChlopcoPusia:

moi rodzice to porządni ludzie w przeciwieństwie
Pobierz datester - @dominges08: pisz sobie, pisz, tylko tyle ci zostało. Na służbie nie będzi...
źródło: comment_16702318552dF4AlzYG7gD9rdHNZPVeT.jpg
@dominges08: nikt cię do więzienia nie zamknie, spokojnie. ŻW użyje ŚPB i trafisz, czy ci się to podoba czy nie, do jednostki wojskowej gdzie zrobią z ciebie faceta. Zobaczysz, jeszcze ci się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie jednego takiego widziałem co to płakał, że on do wojska się nie nadaje, a dziś myk myk disco polo żołnierz zawodowy, który śmieje się jaki był kiedyś głupi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@datester: to nie są wyjątkowe sytuacje, tylko prawo do własnych poglądów. Za odmowę służby wojskowej skazywano w PRL i wtedy była to głośna sprawa, a co dopiero w roku 2022.
Lockdown i kary od Sanepidu zapisane w ustawach podczas pandemii też brzmiały groznie, ale ponad 90% wyroków sądowych skończyło się uznaniem tego za bezprawie.
@karakanjaroslaw: jak jesteś zdrowy psychicznie i fizycznie to masz obowiązek odsłużyć swoje w wojsku i koniec kropka. Lockdowny covidowe to nie zapisany w Konstytucji obowiązek. Szykuj się chłopie w kamasze, a nie mi tu płaczesz. Korona ci z cabana nie spadnie, wojsko jest dla ludzi.