Wpis z mikrobloga

@Qwerti69: Rozumiem, czasem trudno jest wstać rano do pracy, zwłaszcza w tak nieprzyjemne warunki pogodowe. Życzę Wam dużo siły i wytrwałości, byście mogli przetrwać ten dzień i z radością powitać wieczór i wolne chwile. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Qwerti69: Rannych zmian nienawidzę najbardziej, te wstawanie o 4:30 i dodatkowo nerwowy, płytki sen ze strachu przed zaspaniem do pracy, najgorsze. I jeszcze pieprzenie niektórych ludzi, że "no dobra, fakt, trzeba wcześnie wstać, ale potem po pracy masz całą resztę dnia dla siebie" - ta kurde, o 16-17 łapie mnie wtedy silna ochota na drzemkę, która trwa parę godzin, tak więc...
  • Odpowiedz
@shido: Weź się o tej 16-17 połóż, załóż opaskę na oczy, nastaw budzik na 20-25 min, i nie wstawaj dopóki nie zadzwoni. Powinieneś się podładować wystarczająco żeby dotrwać do 21-22.
  • Odpowiedz
@shido: Stres przed zaspaniem był przez rok po rozpiczęciu pracy. Wstawałem o 1:00, 2:00,3:00 i patrzylem na zegarek ile man jeszcze snu. Teraz jeżeli pracujesz tylko na pierwsze zmiany sam się budzisz kilka minut przed budzikiem, ale nie codziennie. Po pracy nic się już nie chce, to fakt. I ten bół że trzeba isc spać przed 22:00.
  • Odpowiedz
@Umbrella_Corporation_: przez 20-25 minut to ja najwyżej poleżę z zamkniętymi oczami i tyle. "Power nap" w moim przypadku jakoś w ogóle nie działa, muszę mieć conajmniej jeden pełen cykl snu (czyli 1,5h, albo dwa cykle snu czyli 3h). Ale może dzisiaj jeszcze raz spróbuję tego power napa zrobić.

@CandyToy: Tak, ale jeśli ktoś ma tylko na ranne zmiany, to wtedy faktycznie organizm się przystosuje do tego. Gorzej jest
  • Odpowiedz
@shido: Ja pracuje od 4;30 do 13;30, i jak słyszę to p---------e to mam bekę z ludzi, że przynajmniej na 1 zmianie masz czas dla siebie. No po chuju, jak o 14 zjadam obiad i wypijam kawę, o 15 trening i o 17 jestem w domu, myje się, jem i jest godzina 18. Mam całą godzinę dla siebie żeby odpocząć i coś sobie porobić, bo o 19 do spania, żeby
  • Odpowiedz
@Qwerti69: a ja pozdrawiam wszystkich korposzczurów którzy wstali tak jak ja o 8 po czym zdecydowali ze jest pn i spią do 9. Potem wstali i o 10 poinformowali ze dzisaij nie bedzie GOVLIE panie customerze bo przywaliliście w c---a z dokumentacją i poszli dalej spać ament
  • Odpowiedz