Wpis z mikrobloga

Dziś dawka blackpill science i jednoczesne obalenie redpillowego copium, czyli ,,po prostu zgól się na łyso bro"

Golenie bani na łyso jako ratunek dla łysienia androgenowego lub dużych zakoli to posunięcie, które w większości przypadków nic nie zmieni. Dlaczego?

Aby dobrze wyglądać będąc łysym niezbędna jest twarz o wysokim poziomie androgenizacji - wyraźna linia żuchwy, niskie czoło, wysokie FWHR ratio (pic rel po lewo)

Mechanizm polega na tym, że głowa pozbawiona włosów potęguje efekt ,,bezpłciowości". Dodatkowo analizując aspekty genetyki, w przeszłości brak włosów oznaczał najczęściej ciężką chorobę, wyniszczenie organizmu i informował o posiadaniu słabych genów. Naukowcy są zgodni, że pełne i gęste włosy są wabikiem atrakcyjności dla obu płci i świadczą o dobrym stanie zdrowia. W przypadku prowadzenia ankiet i statystyk, większość kobiet preferuje zawsze gęste i dłuższe włosy u mężczyzn. Łysina jest pożądana najmniej. W przypadku wielu osób, całkowity brak włosów może całkowicie zmienić odbiór twarzy i generalnie nawet bardzo przystojny facet będzie zawsze wyglądał lepiej z włosami niż bez (pic rel po prawo)

~95% populacji mężczyzn nigdy nie będzie dobrze wyglądać będąc łysym - dobrze wyglądają tylko nieliczni. Większość będzie wyglądać jak po chemioterapii. Jeśli ktoś łysieje lub ma potężne zakola, w mojej opinii jedynym sensownym wyjściem będzie przeszczep włosów.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #redpill #p0lka #zwiazki #lysienie #przeszczepwlosow
Fekalny_okuratnik - Dziś dawka blackpill science i jednoczesne obalenie redpillowego ...

źródło: comment_1670193115Fix3onqHUhJRqjhd2c7WdO.jpg

Pobierz
  • 23
@Fekalny_okuratnik: Od siebie w temacie dodam tylko swoja hipoteze, jak to możliwe że tylu facetów ma w sobie tykajaca bombe zegarową i czemu taki gen jest tak powszechny w populacji.

Po prostu ludzie biologicznie sa przystosowani do rozmnażania sie wcześnie, a nie nabywania peaku wartości do 40 roku życia jak twierdzą redpillowcy. Różne zmiany cywilizacyjne ktorych nie chce mi sie tutaj streszczać sprawiły że mężczyźni ktorzy naturalnie powinni miec juz do
@olaf_wolominski: Zgadzam się. Ja bym jednak stawiał głównie na zmiany cywilizacyjne, ale mam jeszcze hipotezę, że gen ten mógł zostać wtłoczony do populacji na szerszą skalę jeszcze kilkaset lat temu podczas ery wymuszonej monogamii i krąży w obiegu do dziś. Wydłużenie długości życia może mieć też tutaj znaczenie, bo w czasach paleolitu mężczyzna średnio dożywał chyba 30 lat o ile dobrze pamiętam.
@Rimbolo: @Zly_CzlowiekXD:
Nigdzie nie napisałem, że to źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stwierdziłem tylko fakt, że dzięki blackpill wiem dokładnie co jest nie tak z moja mordą.

Heh, pamietam nawet jak byłem dzieckiem to jedna ciotka mi mówiła, że mam wysokie czoło, ale to dobrze bo więcej miejsca do całowania. Nie wiedziałem wtedy za #!$%@? czemu ona się tak uczepiła tego mojego czoła xD Teraz już
gdy wraca kolejny wielki czarny czarnoksiężnik blackpillu @Fekalny_okuratnik to jakoś dziwnym trafem wszylacy redpillowcy, pendzleje, fanatycy Andrzeja Taty, Romana Tomassiego, Rollo Warszawskiego, Możesz niewiedzieć, Trzeciej strony medalu milkną i usuwają konta

Gdzie teraz są wyszczekani redpillowcy? Jeszcze z tydzień temu szaleli na tagu.

Widocznie zadziała blackpillowa hierarchia stada - ta prawdziwa czyli GENETYCZNA HIERARCHIA a nie wypracowana przez trzymanie ramy/gre - NATURA
@olaf_wolominski:
Zyjemy w chorym cywilizowanym swiecie, gdzie ludziom zostalo odebrane podstawowe dobro jakim jest wlasne mieszkanie i zostalo ono zamienione w dobro luksusowe i instrument inwestycyjno-handlowy, gdzie sie buduje 2-3 pokojowe klatki z metrazem do 50m2. Ceny najmu/czynszu potrafia siegac sredniej krajowej i w zasadzie wiekszosci ludzi nie stac na utrzymanie rodziny, ani na stworzenie duzej rodziny w tych 2-3 pokojowych kurnikach. Ceny tych mieszkan to tez kwoty od pol miliona