Wpis z mikrobloga

Kto pamięta jeszcze Pana Adolfa czasami go sobie wspominam bo obecne czasy były by jego żywiołem wojna/spiski/wirusy nawet od jakiegoś momentu go regularnie oglądałem. Czasami coś głupiego powiedział ale sam pomysł surwiwalu i bycia gotowym na wszystko super
#surwiwal #wojna #ludzie #polska #adolfkudlinski #preppers
zielony88 - Kto pamięta jeszcze Pana Adolfa czasami go sobie wspominam bo obecne czas...

źródło: comment_1670074007VCAjNdtUzp4Qw7A2TAPbU6.jpg

Pobierz
  • 10
@zielony88: Nie mam pojęcia. Kojarzę tylko, że po jego śmierci pół gospodarstwa się którejś nocy spaliło, rodzinka i najbliżsi się odcieli, a syn z braku laku coś tam próbuje działać na youtube, ale średnio ogarnia to, co zostało po ojcu.

Tam się generalnie odwaliło coś dziwnego i raczej mnie to nie dziwi po tym, w jakie środowisko poszedł Adolf.
@eeehhh: ogólnie nie dziwie się Adolfowi po prostu chciał znaleźć naśladowcę by kotłował to co robi :( wyszło jak wyszło ale kierunek był dobry. No i powiem w naszym kraju przydały by się takie ruch społeczne by dbać o bezpieczeństwo w regionie. Ludzie na pewno chętnie uczestniczyli w takich inicjatywach
@zielony88: Ależ uczestniczą. Masa takich kursów lata po miastach łącznie z wypadami w las na miesiąc, nawet korpośmieci uznały to za opcję aktywnego wypoczynku, a prepersostwo i samowystarczalność mocno nakręciły się po covidzie, kolejnych orkanach nad Polską i efektywnością energetyczną, aż w końcu wojną za granicą. Świadomość takiego podejścia do życia mocno się nasiliła i co więcej - nikt do tego nie potrzebuje faszystowskich, panslawistycznych bojówek które wszędzie widzą żydowskie spiski