Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2530
Czyli tylko otrzymanie jednego listu dzieli nas od:
- Zrójnowanej przyszłości (po przysiędze stajesz się żołnierzem)
- Straceniem dochodu za cały miesiąc
- Śladami na psychice po obcowaniu 24/7 z patusami.

Przestrzegam też przed obracaniem naszego gniewu w stronę kobiet, bo to jest to, czego chcą od nas politycy (taktyka dziel i rządź). Większości z nich też nie podoba się, że ich mąż, brat, czy ojciec może być siłą wcielony do wojska.

Ci, których powinniśmy nienawidzić to Kaczyński, Błaszczak, reszta PiSu, oraz każdy polityk głosujący za ustawą o obronności ojczyzny.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera
  • 165
@Patryk4: To ty chyba nie wiesz jak to działa xD Po kilku próbach list uznaje się za doręczony


@tusk jak to? A to nie jest od kilku lat tak, że urzędowe pisma po 7 dniach od wysłania listu traktuje się jak doręczone? I nie ważne, że ktoś pomylił adres czy jesteś za granicą? Mi wysłali zawiadomienie na wstawienie się do komisji ZUS z niepełnym adresem, więc listonosz mi go nie doręczył,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk obsrałeś zbroję? XD koniec z waleniem konia i obiafkami mamusi? Wojna jest fajna ale na filmach z telegrama?

@bocznica: A kto Ci powiedział że pochwalam wojnę? Przecież większość ludzi na wykopie chce żeby Rosja wycofała wojska z Ukrainy
@tusk: nie jest się stratnym nic, bo miasto wyrównuje dochody do tego co miałbyś z tytułu pracy.
Można też uniknąć ćwiczeń z tytułu L4.
Bez przesady, też są to zależnie od humorku ćwiczenia 7-30 dniowe
@m0rdeczka:

nie jest się stratnym nic, bo miasto wyrównuje dochody do tego co miałbyś z tytułu pracy.


Po co pieprzysz glupoty jak nie masz pojecia o czym mowisz. Masz dzialalnosc, generujesz 1mln przychodu, 950k kosztow miesiecznie.

Idziesz do woja, zostaje ci 950k kosztow + koszt utraty klienta i pozycji na rynku. Panstwo zwroci mi 950k za koszty? XD juz to widze baranie