Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2530
Czyli tylko otrzymanie jednego listu dzieli nas od:
- Zrójnowanej przyszłości (po przysiędze stajesz się żołnierzem)
- Straceniem dochodu za cały miesiąc
- Śladami na psychice po obcowaniu 24/7 z patusami.

Przestrzegam też przed obracaniem naszego gniewu w stronę kobiet, bo to jest to, czego chcą od nas politycy (taktyka dziel i rządź). Większości z nich też nie podoba się, że ich mąż, brat, czy ojciec może być siłą wcielony do wojska.

Ci, których powinniśmy nienawidzić to Kaczyński, Błaszczak, reszta PiSu, oraz każdy polityk głosujący za ustawą o obronności ojczyzny.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tusk

Do woja gnoje w rurkach, przyda się wam przeszkolenie do życia masz być facetem a nie piz*ą. Kiedyś facet siedzial 2 lata wychodzil z wojska jako mężczyzna. Dziś same cioty w vansach i odsłonięte kostki xD może się czegoś nauczycie .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tusk


Do woja gnoje w rurkach, przyda się wam przeszkolenie do życia masz być facetem a nie piz*ą. Kiedyś facet siedzial 2 lata wychodzil z wojska jako mężczyzna. Dziś same cioty w vansach i odsłonięte kostki xD może się czegoś nauczycie .

@thebestisyettocome: Ok boomer xD
  • Odpowiedz
Przestrzegam też przed obracaniem naszego gniewu w stronę kobiet,

@tusk:
Ale na TE kobiety, które życzą facetom, by szli do woja, to nie można się gniewać, nic a nic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: na tym gównie więcej się chla niż ćwiczy. Nie płaczcie już, bo jesteście żałosni. Dorosle chlopy boja sie isc na ćwiczenia xDDD

@technojezus: Ja się nie boje, ja po prostu nie chcę żeby ktoś ograniczał moją wolność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tusk: A to wina pajaców z pisu czy inny platformersow, że na Ukrainie jest wojna i chcą przygotować jako tako ludzi jakby nie daj boże wybuchło coś więcej?

@technojezus: Od bronienia kraju jest armia zawodowa, a nie cywile zmuszeni siłą
  • Odpowiedz
Czyli uważasz że zmuszanie kogokolwiek żeby szedł na śmierć jest w porządku?


@tusk: nikt nikogo nie zmusza. Osoby, które skończyły zasadniczą służbę wojskową są w rezerwie i o ile nie mają skończonych 50 lat co jakiś czas mahją szkolenia.

Druga sprawa jak już pisalem, tam więcej czasu ci piją niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@technojezus: Napisałeś że bzdurą jest to, że kraju powinni bronić żołnierze zawodowi, więc zakładam że popierasz również przymusowy pobór podczas wojny. Dlatego zapytałem czy popierasz zmuszanie kogoś do pójścia na śmierć.

nikt nikogo nie zmusza. Osoby, które skończyły zasadniczą służbę wojskową są w rezerwie i o ile nie mają skończonych 50 lat co jakiś czas mahją szkolenia.


A ten fragment to już w ogóle jedno wielkie xD Najpierw piszesz, że
  • Odpowiedz
Napisałeś że bzdurą jest to, że kraju powinni bronić żołnierze zawodowi, więc zakładam że popierasz również przymusowy pobór podczas wojny. Dlatego zapytałem czy popierasz zmuszanie kogoś do pójścia na śmierć.


@tusk: popieram to co jest na Ukrainie, uciekasz z kraju aby wymigać się od służby w wojsku w czasie wojny? Jak wrócisz będziesz sądzony.

Te o zmuszaniu na śmierć to nieźle bzdury, ale to już nie będę komentował
  • Odpowiedz
Za areszt ci nie zwrócą kasy to raz, dwa że służbę wojskową porównałbym bardziej do obowiązku szkolnego.

Pod przymusem każą uczyć ci się rzeczy na które nie bardzo masz ochotę.

@Cierniostwor: Podczas obowiązku szkolnego jesteś codziennie w domu. Podczas ćwiczeń zakoszarują Cię w pokoju razem z dziesięcioma obcymi ludźmi. Na pewno jakiś trafi się patologiczny facet. Inny będzie chrapał itd. Poza tym zero prywatności.
  • Odpowiedz