Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2530
Czyli tylko otrzymanie jednego listu dzieli nas od:
- Zrójnowanej przyszłości (po przysiędze stajesz się żołnierzem)
- Straceniem dochodu za cały miesiąc
- Śladami na psychice po obcowaniu 24/7 z patusami.

Przestrzegam też przed obracaniem naszego gniewu w stronę kobiet, bo to jest to, czego chcą od nas politycy (taktyka dziel i rządź). Większości z nich też nie podoba się, że ich mąż, brat, czy ojciec może być siłą wcielony do wojska.

Ci, których powinniśmy nienawidzić to Kaczyński, Błaszczak, reszta PiSu, oraz każdy polityk głosujący za ustawą o obronności ojczyzny.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera
  • 165
Przepraszam, jakiej?


@Qraape: Wyobraź sobie że u niektórych zmuszanie ich do robienia czegoś, czego nie chcą przez miesiąc może się skończyć śladami na psychice
Jakby ktoś się żalił na bezpodstawne zamknięcie na miesiąc w areszcie, to też napisałbyś mu "xdd Miesiąc leżenia dla wykiopka trauma na całe życie xddddd"?


@Gl1n4: Za areszt ci nie zwrócą kasy to raz, dwa że służbę wojskową porównałbym bardziej do obowiązku szkolnego.
Pod przymusem każą uczyć ci się rzeczy na które nie bardzo masz ochotę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Za areszt ci nie zwrócą kasy to raz


@Cieniostwor: A, oddadzą mi równowartość miesięcznej pensji (o ile nie przekracza dwu i pół krotności średniej krajowej), w takim razie nie ma problemu. Mogą mnie zamykać. Na dwa miesiące też byłoby ok czy już za długo? Gdzie jest granica długości okresu, na który można zamykać obywateli według własnego widzi mi się?

służbę wojskową porównałbym bardziej do obowiązku szkolnego. Pod przymusem każą uczyć ci