Wpis z mikrobloga

Rozumiecie że ten przejedzony psychotropami łeb potrafi #!$%@?ć że ktoś mieszka z mamusią która robi mu obiadki i pracuje do 18 będąc #!$%@? w smarze?
Wiem że to czytasz pajacu Białostocki.
Akurat znam cie z czasów Leśnej doliny jeszcze i byłeś największym przegrywem robiąc jako pomocnik lakiernika gdzie pracowałeś przymusowo a robote ogarnął ci pośredniak bo sam tego nie potrafiłeś zrobić.
Mieszkałeś z matką do 23 albo 24 roku życia grożąc jej pobiciem albo połamaniem nóg bo kazała ci być ciszej dlatego że baba była zmęczona po całym dniu #!$%@? w Carrefourze Białostockim żeby utrzymać takiego leszcza gamonia z dwiema lewymi rękoma.
Jeszcze rok pajacu albo półtorej i prawdopodobnie wrócisz na kwadrat na Szarych Szeregów do mamusi z alimentami i zerowymi perspektywami na życie.
I przestań się jednostrzałowcu śmiać z fizycznie pracujących ludzi którzy pracują na swoje utrzymanie w sposób normalny.
Bo ja ci przypomnę że byłeś jeszcze niżej w statusie społecznym od tego #!$%@? smarem z kawą z fusami typa robiąc jako podnóżek lakiernika za 1500 złoty miesięcznie.
Ci ludzie którzy teraz #!$%@?ą codziennie do roboty przynajmniej nie zastraszali swojej rodzicielki połamaniem nóg pobiciem czy #!$%@? mieszkania.
Tylko z tego pajacu zasłynąłeś.
Nie pozdrawiam zapomniany i umierający strimerku który nigdy już nie wróci na top i będziesz jeszcze prosił Fasa żeby dał ci walkę.
Nie pokazuj tylko #!$%@? na showupie Marcinek.

#rafonix #famemma
źródło: comment_1670013970JIBWcJu7rgfWIsddBEs4lc.jpg
  • 38
@RasowyKundel: ogólnie to ten kondom chyba wyjechał z białego bo bal się tutaj poruszać po ulicach? Pamietam ze będąc w białym jeszcze grał kozaka w internetach a bal się z domu wychodzić bo zdarzyło się ze wyłapał na leśnej pare razy na swoj durny łeb
@RasowyKundel: Mam wrażenie że Rafonix to taki Magical tylko troszkę lepiej wygląda i chodzi w droższych ciuchach. Mentalnie to ten sam poziom. Mam nadzieję że jeszcze trochę i będzie magik. Z tą forsą to liczę że już niedługo zacznie pitosu mu braknąć i będzie musiał do biedronki na kasę #!$%@?ć żeby poznać wartość pieniądza
@RasowyKundel: mowisz o tej histori co kiedys opowiadal na strimie Ze wracal z Ryba Ze sklepu a tam go w 15 napadli przed klatka? Ta historia to chyba zmyslona byla. Rafonix wtedy mowil Ze #!$%@? tych 15 chlopa
@RasowyKundel: najlepsze że jeszcze z 5 lat jak chłop przestanie być ciekawy dla kogokolwiek w internecie i się skończy eldorado xD zero umiejętności, cv puste, rączki lewe i przyzwyczajone do szybkiego szmalu i jeszcze zalany #!$%@? czyli alimenty XD Kinga z roksy była jaka była ale ta nowa to jak się nagle okaże, że w tym miesiącu nie starczy na nowe nails i kosmetyczke to szybko znajdzie sobie nowy bankomat, Marcinek
@RasowyKundel: on był goniony przez chłopaków z osiedla oraz że tak powiem "miastowych" za nazywanie się gitemi robienie przypału w internecie, kogo on to nie zna. Mało kto pamięta, że na początku były "Gity Rafonixa", nagle potem uciął to z dnia na dzień i było już tylko "ja nie jestem gitem". Na mieście przy wyjściach do klubów też za cwaniakowanie był ganiany, nie raz aby uniknąć okelpu chował się w kebabie
@RasowyKundel: Oczywiście, że to zwykły sebix. Generalnie takich Rafonixów to było kiedyś do wyboru do koloru na każdym osiedlu różnica jest taka, że ten miał trochę szczęścia i komputer z dostępem do internetu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RasowyKundel: wielki najazd na antice i skończył gorzej niż kasti XD chłop jeszcze trochę i biłby raty na rooku tak go dymali na serwie. Tfu na ryj cwelowi. Na pierwszych strimach #!$%@?ł, że w Białym jest kozakiem i gitem to później było tłumaczenie, że on nigdy nic takiego nie mówił i płakanie bo #!$%@? mu kolanko pod blokiem XD