Wpis z mikrobloga

Poniedziałek się zapowiada ciulowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Imbir dostał deadline - w poniedziałek wieczorem musimy go zabrać. Ja wydzwoniłam już wszystkich których mogłam, pociągnęłam za wszystkie możliwe sznurki i czekam :( tl:dr z tamtego wpisu, przekochany pies z lękiem separacyjnym szuka odpowiedzialnego opiekuna w okolicach Warszawy

Dwa ostatnie kociaki z jednego z siedlisk kotów wolno żyjących trafiły do lecznicy - Kropek i Krawat są już po kastracji, przed nimi reszta profilaktyki i o ile będzie z nimi wszystko okej mogą wychodzić.

Chłopaki na miejscu dotychczasowego bytowania nie są mile widziani - to pierwsze siedlisko kotów którym się zajęłyśmy. Stąd jest Bakalia i Rodzynka - pierwsze dwie dzikie kotki, które nauczyły mnie że bez rękawic nie podchodź.
Zdążyłyśmy je wykastrować w ostatniej chwili, w drodze było 10 kociaków.
Przez całe lato wyłapywałyśmy, oswajałyśmy i wyadoptowywałyśmy 7 kociaków z wiosennego miotu. Później pojawiła sie tam Cola z trójką maluchów, ona grzeje tyłek u mnie a Kreska już w domu stałym.

Oni nie mają gdzie wrócić - tam skąd są nawet styropianowe budki dla nich są niszczone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chłopaki są do oswojenia, jeszcze nie wiemy jak tam fiv/felv ale całe stado było okej więc mam nadzieję, że oni też.

Tu towarzystwo zbiera na ogarnięcie

Chłopaki na dom czekają w Zwoleniu, Mazowieckie ale możemy się dogadać z transportem.

Franka zostaje w domu tymczasowym na stałe, zakochali się ()

#pieszkotem #kitku #koty

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Poniedziałek się zapowiada ciulowo ( ͡° ʖ̯ ͡°) 
Imbir dostał deadline - w p...
źródło: comment_1669997649EusMOZBf4umVCf7HrOCDmf.jpg
  • 26