Wpis z mikrobloga

  • 26
@Sepia z pretensjami i niechęcią do wszystkich wykonuję jakiekolwiek czynności powiązane z pracą, ale głównie to siedzę w kiblu albo stoję przy ekspresie do kawy
  • Odpowiedz
pretensjami i niechęcią do wszystkich wykonuję jakiekolwiek czynności powiązane z pracą, ale głównie to siedzę w kiblu albo stoję przy ekspresie do kawy


@red7000: tak trzeba żyć. 8h i powrót do życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sepia z pretensjami i niechęcią do wszystkich wykonuję jakiekolwiek czynności powiązane z pracą, ale głównie to siedzę w kiblu albo stoję przy ekspresie do kawy

@red7000: a to wszystko zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@red7000: dla mnie praca zdalna to błogosławieństwo xd w swojej się już męczę, ale dodatkowe godziny snu są dla mnie bardzo cenne
  • Odpowiedz
  • 8
@Sepia kiedyś byłem taki proaktywny, teraz mam #!$%@? w innej pracy. Czasami tylko się odezwę że mógłbym to czy tamto zrobić bo chce zdobyć skilla nic więcej nie dla dobra firmy czy zadowolenia menadżera tylko dla siebie i tylko wtedy gdy wiem że czegoś nowego się nauczę
  • Odpowiedz
@Sepia: nie śpieszę się w pracy, robię na czilku robiąc sobie przerwy na lola i jeśli przy takiej pracy kończę zadania na kilka dni przed końcem sprintu, to daję znać, że mogę coś zgarnąć.
  • Odpowiedz
@Sepia: mooordo, trzeba zrobić pierwsze dobre wrażenie. Trzeba się dopytywać i robić nadgodziny przesz pierwsze 2,3 miesiące, a potem jak już wszyscy myślą że pracują z kotem, można się #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w pracy robi się to za co ci płacą.

@ShineLow: można, tylko po co, jak można czillować na nieobowiązkowym szkoleniu albo brać udział w projekcie w fazie "koncepcyjnej", gdzie ciężko oszacować wydajność i jeszcze dostaniesz bonus za zaangażowanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sepia: proaktywność to nie jest proszenie o dodatkowe zadania i dowalenie sobie tyle roboty, żeby pod koniec dnia nie móc ruszyć powieką, tylko rozeznanie się jakie są dostępne opcje i wybór najbardziej odpowiadających uwzględniając naukę, dodatkowy hajs oraz potrzeby #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sepia: zależy, czy mam wolny czas.

W poprzedniej pracy prosiłem o dodatkowe zadania i nie dostałem nic. W obecnej pracy jak dostałem dodatkowe zadania to dostałem dodatek do wypłaty.
  • Odpowiedz