Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
W sumie idę ulicą i tak mnie naszło pytanie czemu takie rozwiązanie nie zostanie zastosowane na szerszą skalę w Polsce i Europie? Nie wiem czy na zdj. widać ale chodzi o windy parkingowe, parking dla aut zamiast zabierać miejsce wszerz to pnie się w górę. Wydaje się to super opcja szczególnie gdy tych miejsc jest coraz mniej.

#infrastruktura #kiciochpyta i może #motoryzacja sorry ale nie wiem skąd wołać ludzi z wiedzą na ten temat xD
Shishu - W sumie idę ulicą i tak mnie naszło pytanie czemu takie rozwiązanie nie zost...

źródło: comment_1669948136aSeMhK8mR80vc4vsljIMmD.jpg

Pobierz
  • 82
@Shishu: Ja mam zgoła inne pytanie. Czemu za opłaty za strefy płatnego parkowania w dużych miastach kasa nie idzie na fundusz budowania parkingów a w konsekwencji parkingi podziemne. Bo wiesz. Kredyt z banku spółdzielczego na 0% i spłata złotówka po złotówce i parking za parkingiem
W sumie idę ulicą i tak mnie naszło pytanie czemu takie rozwiązanie nie zostanie zastosowane na szerszą skalę w Polsce i Europie? Nie wiem czy na zdj. widać ale chodzi o windy parkingowe, parking dla aut zamiast zabierać miejsce wszerz to pnie się w górę. Wydaje się to super opcja szczególnie gdy tych miejsc jest coraz mniej.


#infrastruktura #kiciochpyta i może #motoryzacja sorry ale nie wiem skąd wołać ludzi z wiedzą na
@Shishu jedyny minus jest taki, że tam na zdjęciu są nowe auta, a w Polsce trupy na kołach. Kupisz coś fajnego, a nie daj Boże cabrio, przyjdziesz po godzinie i masz pół płynów ustrojowych wszędzie gdzie się da