Wpis z mikrobloga

Dawno mi się tak #!$%@? niedobrze nie siedziało po nocach. Przeglądam sobie neta, oglądam jakieś filmiki, odpalę grę na trochę, ale czegoś mi brakuje. Tego, co było kiedyś. Pamiętam, że te 15-20 lat temu o podobnej porze często pojawiała się na gadu-gadu wiadomość od kogoś typu "ty jeszcze nie śpisz?" albo "hehe zapomniałeś wyłączyć komputer" po czym wdawałem się w jakieś rozmowy z innymi ludźmi. Albo po prostu pykałem sobie w jakieś mmo w którym byłem w gildii/klanie i po nocach zawsze ktoś siedział i też expił, bo za dnia nie miał czasu, albo nie miał zajęć/pracy, czy czegoś innego. Dzisiaj nie ma nawet czegoś takiego w moim nędznym życiu. Nocne rozmowy zawsze wydawały mi się ciekawsze i bardziej wciągające. Czasami były to bezsensowne rozmyślania o głupotach, czasami jakiś poważniejszy temat, zwierzanie się z czegoś, rozmowy o planach. Próbuję coś z tym robić i jak gram w coś po sieci to staram się próbować zagadywać ludzi, ale większość olewa czaty, albo rozmawiają przez czaty głosowe z innymi ludźmi. Ja tego nie lubię, bo mam bardzo dziecięco-dziewczęcy głos i się go wstydzę ()

Tylko tyle, że mogę to wyrzucić z siebie na wypok, dostać jakiegoś plusa albo komentarz który zaspany jutro w robocie przeczytam i tyle, eh. Teraz pora się położyć, bo na 8 nikt za mnie nie wstanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#samotnosc #depresja #przegryw #przegrywpo30tce
  • 26
@Onii-chan-san_Senpai: Oj tak, pamiętam te nocne Polaków rozmowy na GG. Ogólnie mam wrażenie, że Internet był ciekawszym miejscem w tamtym czasie, często się rozmawiało z nieznajomymi a dziś wiadomości od nieznajomych się nawet nie odczytuje.

Można rozmawiać z ludźmi z całego świata, a większość ogranicza się do tych co zna z realnego życia. No i te tysiące hobbystycznych stron na każdy temat, dziś co najwyżej grupy na Facebooku.

No ale takie
@Onii-chan-san_Senpai Trochę tęsknie za internetem, który był 20 lat temu. Nie było jeszcze nawet naszej-klasy. Poznawaliśmy się nie wiedząc jak wyglądamy, na czatach i forach tematycznych. Nie było fb i całej reszty obecnych portali społecznościowych. Wtedy poznawałem mnóstwo ludzi z całej Polski, gdzie często udawało nam się spotykać na różnych imprezach. Teraz internetem rządzą chyba inne wartości. Jest też opcja, że zamieniam się w starego tetryka ;)
@Onii-chan-san_Senpai niestety komunikatory głosowe zabiły magię gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy to klan w MMO czy jakaś durna strzelanka. Nikt nie pisze, nikt nie mówi w grze bo każdy się ogranicza do swojego kółka. Czasami jak gramy ze znajomymi to próbuje jeszcze zagadywać randomów ale z drugiej strony zazwyczaj albo cisza albo zmęczony życiem człowiek.

Kiedyś to było
Pamiętam, że te 15-20 lat temu o podobnej porze często pojawiała się na gadu-gadu wiadomość od kogoś typu "ty jeszcze nie śpisz?" albo "hehe zapomniałeś wyłączyć komputer" po czym wdawałem się w jakieś rozmowy z innymi ludźmi. Albo po prostu pykałem sobie w jakieś mmo w którym byłem w gildii/klanie i po nocach zawsze ktoś siedział i też expił, bo za dnia nie miał czasu, albo nie miał zajęć/pracy, czy czegoś innego.