Wpis z mikrobloga

@siepan: podtrzymuje tamte literki i słowa.

TVP za PO też była ich tuba propagandową, ale nie potrafili jej wykorzystać tak jak teraz wykorzystało PiS mają Goebelsa.

Oczywiście że PiS robi to dużo dużo dużo lepiej. Nie pierdoła się w tańcu z prawdą...

PS
Ty to już mój fanklub?
wychodząc z założenia że jesteś dzbanem zapewne uważasz, że PO było gorsze?


@siepan: niee,.nie było gorsze, ale fakt że PiS jest najgorszy nie sprawia, że zapomniałem maniane odwalają przez PO

Wydaje mi się że tego oczekujesz - zero jedynkowego podejścia. W imię PiS jest najgorszy to wszystkim innym.zapominamy bo trzeba jechać po PiS.

W ten sposób opozycja nic nie musi, zero pomysłu, zero planu bo PiS sam się wykosi przecież.

I
@siepan: wybacz, ale jestem w pracy i jej się oddam.

Ty już mnie zapudełkowałeś jako dzbana, wykazałeś się jakikolwiek brakiem kultury wobec mnie więc uważam, że nie jesteś wart mojego czasu.
Pewnie skończylibyśmy na tym, że myślimy podobnie tylko że ja jestem odcieniem szarości a ty czarno białym impulsorem.

A jak skończę pracę to wolę iść pobawić się z dziećmi lub po prostu popatrzeć przez okno bo mam fajny widok dziś.
a ty czarno białym impulsorem


@kobrys13: w stanie wyższej konieczności tak to właśnie powinno wyglądać. Przykładowo ruscy mają jakieś tam swoje plusy, jakiś niezerowy wkład cywilizacyjny, mieli takiego Czajkowskiego czy inne zasługi dla podboju kosmosu chociażby ale to obecnie nie ma żadnego, najmniejszego nawet znaczenia wobec agresji, zbrodni i zezwierzęcenia jakie reprezentują w związku z Ukrainą.
Tak samo i analogicznie wszelkie przewiny PO obecnie nikną w mroku i stają się kompletnie