Wpis z mikrobloga

@Miecz12: xkom to chyba aktualnie największy sklep w Polsce w tej branży. Obejrzyj sobie na yt jak działa ich magazyn, ktoś kto ich reklamuje nagrywał film (nie pamiętam nazwy kanału)
to nie wiesz co zamawiasz


@troglodyta_erudyta: Wszyscy wiemy co zamawiany ale nie wiemy co przyszło bo InPost nie pokazuje nazw z Allegro. Na Allegro jak kupujesz to sprzedawca nazywa się jak chce się np. SMA Philips albo Calineczka i ta nazwa jest też w mailach od Allegro i powiadomieniach.

Natomiast aplikacja InPostu nie używa nazw z Allegro a tych oficjalnych np. PHU Barbara i Maciej Grzyb s.c. albo Trowent sp. j.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: Protip, jeśli np. jeden patyczek do ucha spakują Ci do kartonu po, dajmy na to, betoniarce to otwórz sobie ten karton pod paczkomatem, wrzuć resztę paczek do środka i gituwa. Ewentualnie możesz pójść o krok dalej, przywiązać psa do kartonu, wsiąść do środka i masz zaprzęg ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Spróbuj wczuć się w inżyniera i zaprojektować w głowie jak by to miało działać.


@bobberowiec: na 90% paczki są fotografowane w sortowni. Wystarczy zdjęcie paczki wyświetlić w aplikacji. Najlepiej z bananem dla skali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: lepiej jakby informowali w apce w której skrytce jest paczka, czasem nie mam czasu iść, chciałbym puścić syna ale nie wiem czy sięgnie. Wiem, że można zamówić żeby było nisko.