Wpis z mikrobloga

@PaulVale: Pewnie jeździsz zawsze pod paczkomat samochodem, ew. jesteś pieszo. Mi jeszcze jak jestem pieszo to rozmiar paczki nie robi różnicy (rzadko mam ich wiele), ale będąc na rowerze, z plecakiem, info o rozmiarach paczki (tak jak pisano wyżej, wystarczyłoby pewnie info o rozmiarze skrytki) sporo by pomogło. Ot, ostatnio miałem odebrać przesyłkę, w której był plecak, a ten mógł być zarówno w kopercie, jak i w dużym pudle, które do
@Promilus: W życiu bym o takiej głupocie nie pomyslal xD


@PaulVale: w sumie to nie takie głupie. Kiedyś zamawiałem z x-kom słuchawki (pudełko wielkości nie wiem pudełka po jajkach), a oni przysłali to w kartonie, który ledwo mieścił się w największej skrytce XD

Ostatnio też zamówiłem słuchawki i poszedłem spacerem po to, a się okazało, że to jakieś wielkie pudło co musiałem rozwalić i wyrzucić do kosza.
@zielony_goblin: serio co? rozumiem że wybór jest tylko największy gabaryt, albo tabliczka czekolady, nie ma nic pomiędzy? zresztą co ja będę dalej dyskutował, tutaj już ktoś napisał jaka była historia tych dużych paczek i jak widać to nie opłacalność tylko błąd maszyny
@Promilus: a ja akurat popieram opa, też nie wiem w jak dużym opakowaniu przyjdzie paczka. a zdarza się że opakowanie jest 2x większe niż oryginalne opakowanie w środku. czasami biorę z sobą plecak i za uja ta paczka nie mieści mi się w plecaku XD
ale czy ta informacja jest mi potrzebna.