Wpis z mikrobloga

@Promilus: nigdy nie miałem takiego problemu. Allegro ma polaczone API z Impostem, DPD i swoje paczkomaty, więc wiem co i od kogo czeka w paczkomacie lub co mi kurier dzisiaj przyniesie.
apka od allegro umożliwia wybranie czy chcę paczkę w dolnej czy w górnej skrytce (mi obojętne), więc moje wymaganie nie są jakieś z kosmosu.


@Promilus: kiedyś o tym pisałem, że powinien być wybór bo jak się wysyła dzieciaka aby odebrał paczkę to on nie jest w stanie dostać do tych wysokich półek,

no to też mnie wykopowe piwniczaki co chodzą tylko w nocy do paczkomatu czepiali, że mi się w dupie
średnio inteligentny człowiek jest w stanie określić pi razy drzwi wagę przesyłki


@sberatel: ale gdy zamawiasz tyle, że masz 20 paczek dziennie (takie rzeczy się zdarzają), a sprzedawcy w inpoście mają tendencję do wpisywania nazwy firmy jako "A", albo coś zupełnie niezwiązanego z nazwą firmy na Allegro, to trzeba szukać potem po wielu appkach i dopasowywać co to może być.

Znajomy zamawia np. materiały rękodzielnicze, tam w ogóle połowa firm nazywa
Wiele by ułatwiło, gdyby #inpost i #allegro w swoich apkach informowały o wymiarach i wadze oczekujących przesyłek. Jak dużo zamawiasz, to nigdy nie wiesz, czy łatwo się z tym zabierzesz.


@Promilus: nie znajdziesz zrozumienia na mirko kolego, bo tu większość ludzi kupuję 1-2 rzeczy w miesiącu i może nieogarnąć mentalnie, że można mieć np 8 paczek w multiskrytce ale i feel you bro, szczególnie jak różowa wysyła kod i nie wie
Ma to sens, mogłoby pisać jaki gabaryt (bo dokładnie nikt nie będzie mierzyć). Zamówiłem niedawno paczkę bokserek w Reserved a spakowali to w taki karton, że mógłbym w nim przenieść tygodniowe zakupy z Biedronki.
@Promilus

apka od allegro umożliwia wybranie czy chcę paczkę w dolnej czy w górnej skrytce (mi obojętne), więc moje wymaganie nie są jakieś z kosmosu.

Gdzie jest ta opcja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Promilus: oczywiście większość wyśmiewa, bo każdy musi pokazać jaki to ąę domyślny jest. A ja akurat popieram postulat. Czy jest to "must have"? Nie, ale byłoby fajnie mieć wymiary albo chociaż gabaryt. I tak, wiem co zamawiam, ale nie wiem czy sklep to zapakuje w dopasowane wielkościowo opakowanie czy wpierdzieli do 5 razy większego kartonu.