Wpis z mikrobloga

@Noxter20: Gratki Mirek! Ruszasz się coś czy samą dietą zbijasz? Z tym białkiem to konsultowałeś to z kimś? Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się to troszkę za dużo, bo słyszałem o przeliczniku 1g/1kg masy mięśniowej albo 2g na kg masy ciała - ale jeśli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.
  • Odpowiedz
@malinq: Ruszam się bardzo dużo. Praca fizyczna gdzie dużo nosze, kroków robię dziennie minimum 12tys, 5 treningów siłowych dziennie, spacery, także białka mam tyle by na redukcji stracić jak najmniej siły i mięśni. Narazie obwody i siła nie spadły, mam nadzieję że tak zostanie do 90kg xD
  • Odpowiedz
@Noxter20: jak obwody nie spadły, to mięśniowo na 100% coś musiało pójść w górę, bo niemożliwe żeby zrzucił 16 kilo samej opony. Ja jak zrzucałem w 2018 z 96 do 72 w 4 miesiące to u mnie proporcja mięśni do całej masy rosła, a tego białka to jadłem tak'o, ale nie przekraczając tych wspomnianych wartości. A siła znacząco wzrosła, co fajnie koreluje z utratą wagi i masz poczucie, że rośnie
  • Odpowiedz
@malinq: pięknie zrzuciles, chylę czoła! 5 treningów siłowych w tygodniu, nie dziennie, co ja piszę xD. Patrzyłem obwody łapy i klaty, jak narazie zostały takie jakie były, łapa 44cm, klata 125cm, brzuch dalej obwisły z boczkami, obrzidliwie to wygląda, mam nadzieję że przy 90zrobi mi się jakoś lekki zarys mięśni brzucha bo go też katuje. Wstawienfote przed po jak osiągnę docelową wagę. Dzięki za miłe słowa :)
@AlexanderShulgin:
  • Odpowiedz