Wpis z mikrobloga

Zwiedziłem trochę świata i już teraz wiem że NIGDY nie wziąłbym Polki za żonę. ()

Byłem dwa lata temu na tripie po Ameryce Środkowej i Południowej, takie małe marzenie, które zrodziło się w mojej głowie po seansie "Narcos". No i muszę wam szczerze powiedzieć że w życiu nie widziałem piękniejszych dziewczyn, niż te które tam spotkałem. (ʘʘ) Każda jedna o klasę wyżej od typowej polskiej Barbie z długimi, wyprostowanymi włosami, które wszystkie wyglądają jakby dopiero co zjechały z taśmy w fabryce klonów.

Nie dość że można było sobie fajnie pogadać, to jeszcze potrafią się do Ciebie szczerze uśmiechnąć i mają oryginalne zainteresowania. A taka witamina to czym się interesuje? Gdzie jest najbliższa Żabka w której można kupić Desperadosa, albo jaką lampę pierscieniową do tik toka wybrac. Xd

Słyszałem że jeszcze piekniejsze są dziewczyny z Iranu. Na pewno będę chciał to sprawdzić, ale najpierw poczekam aż uspokoi się tam napięta sytuacja społeczno-polityczna i zrobi się względnie bezpiecznie.

Każdy polak który był za granicą wie, że "najpiekniejsze polskie dziewczyny" to mit stworzony przez same rodaczki, w który wierzą tylko stare janusze i cucki. Przy Ukrainkach, Polki to niemki Europy Wschodniej.

A wy kochane witaminki - nie jesteście takie piękne, jestescie tylko umalowane. Nawet nie macie podjazdu do takiej Jenny Ortegi. Taki mix meksykańsko portorykańskich genów to najlepsze co spotyka kobietę. Z waszymi rozpulchnionymi pućkami możecie co najwyżej handlować kartoflami na targu.. Albo pracować gdzieś w MOPSie, na stanowisku obsługi klienta, gdzie wolno kwasić się do petenta przez cały dzień.. ¯_(ツ)_/¯

#takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tfwnogf #stulejacontent #przegryw #p0lka #blackpill #ladnapani #prokuratorboners #filmy #netflix #podrozujzwykopem
h.....4 - Zwiedziłem trochę świata i już teraz wiem że NIGDY nie wziąłbym Polki za żo...

źródło: comment_1669878930dKPRypw9CHudXUqTsbf5AF.jpg

Pobierz
  • 51
@Flypho polki to nawet nie jest mój target, nie lubię ich, jak patrzę na "kwaśne minki witaminki" to odczuwam do nich jakas niechęć, większość ma skopany mindset i wyznaje jakies progresywne poglądy lewicowe podłapane gdzieś na socjalach ¯_(ツ)_/¯ obecnie koresponduje z pewną uroczą Hiszpanką ()
Kolejne narzekanie na kobiety z Polski z powodu mitów pisanych na wykopie przez piwniczaków. Stare, znałam.


@AlienFromWenus: To, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie to również mit (wymyślony za PRL, żeby mężczyźni nie uciekali z PL), ogólnie opinia o Polkach jest na świecie popsuta przez szczególne wypadki (znowu nie jest to grupa reprezentawyna, ale bardzo głośna). Z drugiej strony ze względu np. na kulturę narodową Polki i Polacy są jednymi